Показывать:
Сортировать по:

BOURJOIS


Розвиток марки BOURJOIS тягнеться з французьких театрів, в 1863 році Жозеф-Альберт Понсен почав продавати сценічний грим по паризьких театрах. Не минуло й року як Жозеф поставляв косметику в найбільші і відомі французькі театри. У 1868 році управляти розвитком продуктів став Олександр-Наполеон Буржуа. В той момент бренд отримав ім'я і почав свій стрімкий розвиток.

Уже в 1898 році каталог товарів BOURJOIS мав в собі близько 700 продуктів.

Ще на початку розвитку слоганом компанії було «Радість життя!». Вони вважали що їх косметика створена для стильних, вільних і чуттєвих жінок.

Згідно з цим слоганом BOURJOIS запустили рекламну компанію, придумавши свою неіснуючу таємну порадницю в питаннях краси. Образ дівчини був простий - вільна, весела і незалежна дівчина з Парижа. Вона повинна була стати гідом в косметичному світі для всіх дівчат, що і сталося за короткий час.

Цікаво, що на даний момент 90% всіх співробітників компанії BOURJOIS - жінки.

Через десятки років марка BOURJOIS не знижує свої позиції на світовому ринку косметики. Бренд йде в ногу з часом і залишається найкращим косметичним брендом Франції.

Концепції бренду збереглися донині. Продукти для макіяжу стають все більш креативними, яскравими, динамічними і впізнаваними. Кожен новий продукт від BOURJOIS це щось унікальне.

На даний момент, BOURJOIS є інноваційним в індустрії косметики. Вони створили першу туш з двосторонньою щіточкою. Вперше пустили в продаж розсипчасті тіні для очей і багато інших вже звичних для нас продуктів.

BOURJOIS хотіли що б використання їх продуктів приносило дівчатам справжнє естетичне задоволення, тому ставилися відповідально не тільки до якості продуктів, але і до дизайну продукції. Всі крема по уходу, палетки і тональні засоби від BOURJOIS вражають своєю ніжністю і яскравістю. Кожна колекція не схожа на наступну. Так само BOURJOIS випускає лімітовану колекцію в спеціальних маленьких баночках і справжні любителі цього бренду збирають колекцію вже багато років.


Чому потрібно купувати BOURJOIS?


Бездоганна якість продукції змушує дівчат купувати продукти від BOURJOIS знову і знову. Всі засоби відповідають європейським стандартам якості. Перед тим як потрапити на полиці магазинів, всі засоби ретельно і довго тестуються. Всі процеси тестування оцінюються незалежними експертами. Виробляється косметика у власних лабораторіях бренду і тільки на території Франції.

Купуйте косметику BOURJOIS тільки в нашому інтернет-магазині Benice і не турбуйтеся за якість і доставку обраної продукції.


Фильтры
Сортировка
×