Показати:
Сортувати за:

Праймер для макіяжу - це крок між зволоженням і нанесенням тонального крему. Засіб допомагає створити ідеальне полотно для нанесення і підвищення стійкості будь-якого макіяжу. Праймер може бути в формі сироватки для обличчя з додаванням гіалуронової кислоти, яка підсилює гідратацію, сонцезахисного крему, який захищає або у вигляді традиційного праймера на основі силікону, який розгладжує шкіру і приховує недоліки.

Варто відзначити, що сучасні праймери не просто розгладжують шкіру, утримують макіяж і майже непомітно приховують розширені пори. Вони також можуть освітлити шкіру, розгладити зморшки, приховати запалення і зволожити шкіру.

Існує безліч доступних праймерів, які підходять для будь-якого типу шкіри - вони можуть бути прозорими або з пігментом, зволожуючими або підсушуючими. Фактично, вибір правильного праймера для вашого типу або тону шкіри нічим не відрізняється від вибору тонального крему.

Вибір праймера для вашого типу шкіри

Жирна шкіра

Якщо у вас жирна шкіра, матуючий праймер допоможе вам позбавитися від небажаного блиску. Матуючі праймери допомагають вбирати надлишки масла, оскільки інгредієнти спеціально призначені для контролю надлишкового виділення шкірного сала.

Суха шкіра

Якщо у вас суха шкіра, зволожуючий праймер допоможе збільшити кількість вологи. Після нанесення дайте шкірі ввібрати потрібну вологу протягом декількох хвилин, а потім нанесіть тональний крем. При використанні зволожуючого праймера ви помітите, що наносити тональний крем легше, а макіяж довше залишається бездоганним.

Фильтры
Сортировка
×