Показывать:
Сортировать по:

Здорові ноги з нашими кремами для ніг

Хотіли б ви мати гладкі, привабливі ноги? Існує безліч кремів, які можна використовувати, але робити все в певному порядку є ключовим фактором. З зусиллям і терпінням ви можете бути на шляху до ідеальним ніжок.

Для досягнення найкращих результатів нанесіть свій зволожуючий крем відразу після купання або прийняття душу, перш ніж ваша шкіра повністю висохне. Зволожуючі засоби працюють шляхом уловлювання води в клітинах на поверхні шкіри, тому крем найкраще працює, якщо ви використовуєте його на вологій шкірі. 

Используйте крем с молочной кислотой. Кислота может звучать опасно в продукте для кожи, но это небольшой процент на самом деле помогает отшелушивать мертвую кожу, позволяя увлажняющему крему выполнять свою работу должным образом.

Поради по зволоженню шкіри ніг

Як тільки ви вийдете з душу або ванни, нанесіть товстий шар крему на всі ноги. Спробуйте зробити це, поки ваші ноги все ще трохи вологі (але не мокрі), так як вода допоможе зафіксувати вологу з лосьйону.

Зволожуйте ноги тільки після гоління, ніколи раніше. Зволоження до того, як ви поголиться, закупорить пори і пізніше, не дозволить вам дістатися до усього волосся бритвою. 

Уникайте лосьйонів, які містять спирт, оскільки він може дратувати шкіру, особливо після гоління.

Якщо ви хочете часто зволожувати шкіру, то тут важливо не перестаратися. Занадто багато крему може призвести до забитих пір. Досить наносити його один або два рази на день.

Щоб зберігати шкіру м'якою і гладкою, не варто використовувати гель для душу з великою кількістю хімічних компонентів, так як вони швидше за все ще більше висушать вашу шкіру ніг, чим вплинуть на появу лущення.

Фильтры
Сортировка
×