Показати:
Сортувати за:

Чи може олія для обличчя замінити зволожуючий крем?

Якщо у вас суха або зневоднена шкіра, то масло для обличчя, це прекрасне доповнення до вашої рутини. Рослинні масла живлять і затримують вологу в клітинах шкіри. Але зволожуючі креми мають в складі більшу кількість активних інгредієнтів, якими не зможуть похвастатися масла. Тому рекомендується наносити шар масла поверх вашого крему або змішати ці два продукти перед використанням.

Сироватки, бустери та есенції вже завоювали важливу роль в косметичному світі, тим не менш, не всі зрозуміли, як, коли і чому їх потрібно використовувати.

Якщо починати з самих основ, ми можемо розглядати ці продукти як «підсилювачі» нашого повсякденного ритуалу догляду за шкірою. Ми розповімо вам про основні засоби «підсилювачі», допоможемо дізнатися про них і вибрати відповідний для вас.


Сироватка

Використання: кожен день, перед кремом

Сироватка є концентратом активних інгредієнтів, який застосовується перед кремом. Як правило, сироватки є більш потужними і багатші на активні інгредієнти, ніж креми. У деяких випадках активні інгредієнти сироватки доповнюють активні речовини кремів, і максимізують ефективність його дії.


Бустер

Використання: кожен день, перед кремом

Бустер також є «підсилювачем», але, на відміну від сироваток, він має більш цілеспрямовану дію. Він являє собою концентрат активних інгредієнтів, які спрямовані на вирішення певної проблеми. Такий засіб ідеально підійде для тих, хто має на меті вирішити конкретну проблему шкіри. Бустери також можуть використовуватися протягом обмеженого періоду часу або тільки на проблемних частинах шкіри, а не по всьому обличчю.


Есенція

Використання: кожен день, після очищення шкіри, перед сироваткою.

Есенції - це продукти, по консистенції нагадують тонери, але із зовсім іншою формулою. Нанесення есенції є першим етапом «фази лікування» шкіри, який необхідний після очищення. Після очищення, шкіра входить в незбалансований стан, і може відчувати себе сухий або стягнутої. Саме на цьому етапі вступає в дію есенція: вона нормалізує і врівноважує рівень вологи в шкірі завдяки її інтенсивнїй зволожуючій дії, і, крім того, готує шкіру перед нанесенням сироваток і продуктів, що застосовуються в подальшому догляді. Завдяки сильному зволоженню, такі продукти після есенції будуть набагато краще проникати в шкіру і давати сильніший ефект.


Benice Beauty Industry представляє якісні засоби для догляда за шкірою від бренду Lumene. Ціна і якість, а також великий вибір Догляду коштів виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити брендовий косметику, то вже зовсім скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати привабливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×