Показати:
Сортувати за:

Чи може олія для обличчя замінити зволожуючий крем?

Якщо у вас суха або зневоднена шкіра, то масло для обличчя, це прекрасне доповнення до вашої рутини. Рослинні масла живлять і затримують вологу в клітинах шкіри. Але зволожуючі креми мають в складі більшу кількість активних інгредієнтів, якими не зможуть похвастатися масла. Тому рекомендується наносити шар масла поверх вашого крему або змішати ці два продукти перед використанням.

Зволожуюча вода або міст

Міст для обличчя може мати безліч переваг, але зазвичай він відомий своїми зволожуючими здатностями. Цей тип спрея для обличчя призваний допомогти шкірі швидко збадьоритися, а також має заспокійливу і зволожуючу формулу.

Дослідження показали, що зволожуюча вода може підвищити рівень гідратації за допомогою мікрокрапель, які проникають в області між клітинами шкіри.

Не варто плутати зволожуючу воду з фіксуючими спреями - вони мають абсолютно разній склад і призначення. У зволожуючому спреї набагато більше поживних, активних компонентів.

Масло для обличчя

Масла для обличчя підходять вам, якщо ви боретеся з сезонною або зв'язаною з кліматом сухістю або з перманентно сухою або збезводненою шкірою, а ваш зволожуючий крем просто недостатньо ефективний, незалежно від того, наскільки він збагачений зволожуючими компонентами.

Замість того, щоб постійно шукати новий зволожуючий крем, ви можете додати масло для обличчя в свою б'юті рутину і побачити прекрасні зміни. Ваша шкіра стане більш гладкою, м'якою і еластичною, не кажучи вже про природне сяйво.

Масла для обличчя корисні для збереження життєво важливої гідратації шкіри і мають неймовірні, миттєво розгладжуючі властивості. Але якими б прекрасними не були масла для обличчя, вони не замінюють багато інших необхідних для шкіри речовин. Думайте про масло як про підсилювач, що доповнить ваш повсякденний догляд за шкірою..

Відмінним рішенням буде додавання кількох крапель масла для обличчя в ваш зволожуючий крем при нанесенні.

Benice Beauty Industry представляє якісні засоби для догляда за шкірою від бренду Lumene. Ціна і якість, а також великий вибір Догляду коштів виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити брендовий косметику, то вже зовсім скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати привабливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×