Показати:
Сортувати за:

Що таке сироватка для обличчя?

Сироватки для обличчя - це легкі зволожуючі засоби, які містять більш високу концентрацію активних інгредієнтів (таких, як гіалуронова кислота, гліколева кислота і вітамін С), ніж звичайні засоби для зволоження обличчя. Відомі своєю ефективністю, сироватки для обличчя часто використовуються для вирішення певних проблем зі шкірою, таких як зморшки.

Як вибрати правильну сироватку?

Шкіра схильна до акне: шукайте вітамін С, він збільшує вироблення колагену, покращує процес відновлення шкіри і зменшує запалення. Ретинол - відмінний антиоксидант. Цинк заспокоює шкіру і регулює вироблення масла, а саліцилова кислота очистить пори.

Суха шкіра: шукайте вітамін Е, він захищає клітини від окислювального пошкодження. Ніацинамід покращує еластичність шкіри, збільшує рівень церамідів в шкірі. Гліколева кислота м'яко відлущує і освітлює шкіру, а гіалуронова кислота зберігає вологу.

Тьмяна шкіра: шукайте антиоксиданти, такі як екстракт зеленого чаю, ферулова кислота, кофеїн. Вони борються з вільними радикалами, підвищують ефективність сонцезахисного крему днем і сприяють відновленню клітин та загоєнню вночі.

Оскільки сироватки мають дуже сильний вплив на шкіру, не переборщіть з цим засобом. Сильні інгредієнти у великій кількості можуть подразнювати чутливу шкіру.

Фильтры
Сортировка
×