Показывать:
Сортировать по:

Британський бренд засобів по догляду за шкірою Simple почав свою історію в 1960 році випустивши в продаж мило без ароматів і барвників, та досі продовжує свою роботу з тією ж філософією. Ідея бренду максимально проста – не додавайте зайвих інгредієнтів у формулу, чим не зашкодите чутливій шкірі. Це завжди було їхньою головною метою, починаючи з перших телевізійних рекламних роликів у 80-х роках.

Творці бренду впевнені, що чиста краса має бути доступною кожному та активно працюють над тим, щоб зробити всі продукти більш екологічними, натуральними та вільними від агресивних хімікатів. Професіонали шукають лише ті інгредієнти, які балансують природну екосистему шкіри.

Агресивні хімічні речовини можуть пошкодити вашу шкіру або негативно вплинути на планету. То навіщо їх використовувати?

Бренд використовує у своїх формулах тільки інгредієнти, що відповідають суворим критеріям м'якості та безпеки, тому продукти від Simple ідеально підходять навіть для найчутливішої шкіри.

Всі засоби бренду Simple перевіряються дерматологами на предмет переносимості та ознак явних або важких реакцій для чутливої ​​шкіри. Також продукти розроблені таким чином, що вони не викликають закупорку пір та появу прищів.

Фильтры
Сортировка
×