Показывать:
Сортировать по:

Якщо ви думали, що засіб для очищення шкіри, це те ж саме, що і засіб для зняття макіяжу, то ви помилялися. Засіб для зняття макіяжу розроблений спеціально для видалення косметики, в тому числі стійких формул і макіяжу очей. Коли ви очищаєте шкіру, чи хочете ви в процесі цього розтирати брудну, окислену косметику по всьому обличчю? Щоб піклуватися про здоровий колір обличчя, життєво важливо вилучити закупорюючу пори і дратівливу очі косметику, перш ніж ви остаточно очистите свою шкіру.

Незалежно від того, скільки макіяжу ви носите протягом дня, важливо, щоб ви видалили його перед сном. Деякі косметичні засоби і сонцезахисні засоби можуть забити ваші пори, сприяти появі прищів і зробити вашу шкіру тьмяною. Було доведено, що залишення туші на ніч викликає припухлості очей. Гірше того, залишки макіяжу можуть привести до очних інфекцій. Це все вагомі причини для зняття макіяжу.

Правильний вибір засобу для зняття макіяжу

Видалення макіяжу є важливим аспектом догляду за шкірою, але воно також може бути проблематичним, якщо ви не використовуєте правильні продукти. Наприклад, засоби для зняття макіяжу, що містять спирт, можуть зневоднювати, особливо якщо у вас суха або чутлива шкіра.

Використання масла або інших продуктів для видалення макіяжу на його основі, може призвести до закупорки пір і появі прищів на жирній та комбінованій шкірі. Гіпоалергенні продукти, що не містять віддушок, найкраще підходять для людей з чутливою шкірою, а також для людей з такими захворюваннями шкіри, як екзема і розацеа.

Використовуйте плавні рухи, щоб видалити макіяж.

Використовуйте повільні, акуратні рухи, щоб видалити макіяж, особливо навколо очей, де шкіра дуже ніжна. Не потрібно терти і смикати свою шкіру; замість цього робіть м'які, протираючі рухи. Для рідкої підводки, важко видаляється, або водостійкої туші може знадобитися засіб для зняття макіяжу з очей.

Фильтры
Сортировка
×