Показывать:
Сортировать по:

Як часто слід використовувати нефритовий валик для обличчя?

Ми рекомендуємо використання такого масажера двічі в день, один раз вранці і один раз ввечері після вмивання. Проте ви можете використовувати нефритовий валик скільки завгодно раз, коли вашому обличчю це потрібно.

Чи можна робити масаж на сухій шкірі?

Ні! Нефритові валики, як і інші масажери рекомендується використовувати в поєднанні з маслами та сироватками для додаткового проникнення і вбирання шкірою, а також щоб інструмент легко ковзав по шкірі й не пошкоджував її.

Як довго потрібно робити масаж?

Навіть якщо у вас є всього кілька хвилин, ви все одно зможете отримати деякі з переваг зняття стресу і набряклості. Дослідження показали, що використання ролика для масажу всього за 5 хвилин може збільшити приплив крові до щік. Використання валика протягом 10 хвилин - максимальна межа, яка не зашкодить вашій шкірі. І завжди зупиняйся, якщо ви відчуваєте біль або неприємні відчуття

 

Чи не хочете витрачати купу грошей на дорогі відновлювальні процедури для обличчя, але все ж хочете мати доглянуту шкіру? Відповідь проста, придбайте масажер для обличчя!

Наше обличчя, шия і руки - перші зони, на яких відображаються вікові зміни. Відвідування салону краси вимагає великих витрат і часу. Купівля масажера для обличчя буде кращою альтернативою і економією. Хороший масажер для обличчя не тільки тонізує м'язи, але і активує регенеративні процеси в організмі, роблячи колір шкіри більш природним і здоровим.

Як правило, практично всі сучасні масажери портативні. Вони досить зручні у використанні, так як мають нековзкі ручки. Але головна перевага ручних масажерів - це можливість точно націлити певну зону тіла і масажувати її більш інтенсивно.

На даний момент найпопулярнішим масажером є ролер для обличчя. Простий масаж обличчя роллером має масу переваг для шкіри:

Покращує кровообіг. Використання роллера може стимулювати приплив крові до обличчя, що зробить вашу шкіру яскравішою і пружною.

Зменшує набряклість. Роллер може зменшити набряклість (наприклад, мішки під очима).

Охолоджує і заспокоює шкіру. Якщо ви зберігаєте валик в холодильнику або використовуєте природно холодний камінь, наприклад нефрит, він охолодить шкіру при контакті. Це допоможе швидко позбутися від набряків і звузити пори.

Поширює засоби по догляду за шкірою. Ролики зазвичай використовуються з маслом або зволожуючим кремом, щоб інструмент ковзав по шкірі. Цей процес може поліпшити проникнення продукту в шкіру.

Як часто потрібно використовувати ролер для обличчя?

Ролики для обличчя безпечно використовувати кожен день. Фактично, деякі дерматологи рекомендують щоденне використання для досягнення найкращих результатів.

Фильтры
Сортировка
×