Показати:
Сортувати за:

Немає сумнівів, що шкіра навколо очей більш тендітна, ніж інша частина вашого обличчя. З нею потрібно бути дуже обережною, ця область шкіри є одним з найбільш тонкою і делікатною, а також піддається постійному відновленню. Саме тому, за шкірою навколо очей потрібен індивідуальний, більш ретельний догляд, ніж за іншою частиною обличчя.

Вибираючи крем для області навколо очей, ви повинні орієнтуватися на ефект, який ви хочете отримати від нього, а також на компоненти у формулі, які допоможуть усунути вашу проблему. 

Сухість шкіри навколо очей

Шкіра навколо очей неймовірно тендітна, тому вона більш схильна до сухості. Якщо в вас є така проблема, обирайте продукти з ефектом глибокого зволоження, який часто йде рука об руку з омолоджуючими інгредієнтами. 

Мімічні зморшки

Мімічні зморшки є однією з найбільш поширених скарг, коли справа доходить до області навколо очей - косоокість, куріння і міміка, це лише деякі з факторів, які сприяють появі гусячих лапок. Ретинол є найкращим інгредієнтом для боротьби і запобігання тонких ліній, також шукайте в складі гіалуронову кислоту, вітамін Е і гліцерин.

Темні кола

Кофеїн творить дива для освітлення темних кіл - коли застосовується на конкретній області, він стимулює кровообіг і звужує судини, щоб зменшити появу помітних, темних кіл під очима.

Профілактика

Якщо ви ще не маєте потребу в серйозному лікуванні будь-якої проблеми, але все ж хочете боротися з симптомами старіння, то вам потрібно звернути увагу на такі компоненти в складі як антиоксиданти, вітаміни C і E.

Щоденне використання крему для шкіри навколо очей, допоможуть вам зберегти молодість і свіжість ніжної шкіри.

Фильтры
Сортировка
×