Показати:
Сортувати за:

Що таке пінка для обличчя?

Піна для очищення шкіри - це пінливий засіб без молочної або кремової текстури. При використанні цього продукту ви додаєте воду в очищуючий засіб, що допомагає йому перетворитися в піну і змити забруднення та макіяж, залишаючи шкіру чистою і свіжою.

Існує безліч пінистих очищувальних засобів, призначених для конкретних проблемних ділянок, але вони підходять не для кожного типу шкіри.

Для якого типу шкіри краще всього підходить пінка?

Цей тип очищувальних засобів найкраще використовувати для жирної, комбінованої та нормальної шкіри.

Для сухої та чутливої шкіри пінисті миючі засоби іноді можуть виявитися занадто різкими й посилити сухість. Пінка може позбавити шкіру тієї невеликої кількості вологи, яка у неї є, а на чутливій шкірі пінка для вмивання може викликати роздратування.

Переваги пінки для обличчя

Пінка - відмінний засіб для очищення. По суті, процес схожий на миття обличчя з милом, але пінка набагато дбайливіше впливає на шкіру. Крім того, на відміну від традиційного мила, цей засіб приносить масу користі вашій шкірі.

Багато пінок для обличчя тепер включають натуральні інгредієнти, які націлені на конкретні проблеми шкіри, а також мають зволожуючі, заспокійливі, балансуючі і бадьорливі властивості.

Мета даного засобу - ретельно очистити обличчя від макіяжу і бруду, які природним чином накопичуються протягом дня і ночі. Воно також призначене для глибокого очищення пір.

Фильтры
Сортировка
×