Показывать:
Сортировать по:

Гель для обличчя

Хоча пінливий засіб для вмивання є найбільш ефективним при позбавленні від надлишків масла і шкірного сала, він може зробити вашу шкіру стягнутою, якщо вона у вас суха або чутлива. Щоб підтримувати ідеальний баланс вашої шкіри, важливо, щоб очищаючі засоби повністю не позбавляли шкіру натурального масла. Гель, на відміну від інших засобів найкраще зберігає необхідну кількість масла в шкірі.

Гелеві очищаючі засоби на водній основі, які складаються з м'яких інгредієнтів, таких як екстракти квітів, масло чайного дерева і ефірні масла більш щадно очищають шкіру. Вони добре використовуються незалежно від типу шкіри, однак більш затребувані серед людей з чутливою і схильною до акне жирною шкірою.

Гелеві очищаючi засоби мають заспокійливі властивості, зменшуючи почервоніння і роздратування, що робить їх ідеальними не тільки для боротьби з прищами, але і для запобігання їх появи. Деякі гелеві очищаючi засоби містять зволожуючі капсули або випускаються в форматі гель-пілінг. Вони допомагають вирішити певні проблеми зі шкірою, які можуть у вас виникнути.

Фильтры
Сортировка
×