Показывать:
Сортировать по:

Навіть якщо ви вдома робите собі масаж тіла, до цього необхідно підготуватися і мати все що потрібно для процедури.

МАСАЖНА ОЛІЯ

Масажне масло дозволяє вашим рукам ковзати по шкірі без тертя. Є багато масел і лосьйонів на вибір, але не всі підходять. Від деяких шкіра стає жирною, в той час, як інші швидко стають прогірклими і набувають неприємного запаху.

Кокосова масажна олія

Одним з популярних масел для масажу є спеціальне масажне кокосове масло. На відміну від важкого кулінарного кокосового масла, масажне є легким і нежирним. Кокосова олія має багато переваг для шкіри. Вона має як антибактеріальні, так і протигрибкові властивості та сприяє загоєнню шкіри. Кокосова олія ідеально підходить для тих, хто страждає акне та іншими шкірними захворюваннями. Масажна кокосова олія зберігає лікувальні властивості чистої кокосової олії, але не залишає сильного запаху. Вона дає відмінне ковзання по шкірі та особливо корисна при масажі глибоких тканин

Масло ши

Ще один корисний засіб для масажу. Масло ши є твердою речовиною при кімнатній температурі. Це ідеальний варіант для сумішей ефірних олій під час масажу обличчя або тіла і він дуже добре поєднується з іншими маслами, такими як кокосове масло або жожоба. Масло ши підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої.

СУХИЙ МАСАЖ

Щітка для сухого масажу

Масаж тіла сухою щіткою з жорсткою щетиною - один з найпопулярніших способів зробити свою шкіру ніжною і гладенькою. Механічний вплив сухого чищення прекрасно підходить для відлущування шкіри. Це також допомагає детоксикації, збільшуючи кровообіг і сприяючи лімфотоку / дренажу. Суха чистка очищає пори в процесі відлущування. Вона також стимулює вашу нервову систему, що згодом може дати вам приплив бадьорості.

В інтернет-магазині Benice ви можете купити якісні аксесуари для масажу, такі як масла або щітки, за прийнятною ціною з доставкою по Україні. Наші консультанти допоможуть зробити вибір з урахуванням всіх ваших уподобань і фізіологічних особливостей.

Фильтры
Сортировка
×