Показывать:
Сортировать по:

Пропонуючи повну лінійку засобів по догляду, включаючи спреї для тіла, дезодоранти, антиперспіранти, засоби для миття тіла, шампуні і засоби для укладання, AXE дає інструменти, щоб виглядати впевнено і привабливо чоловікам по всьому світу.

Бренд AXE був вперше представлений у Франції ще в 1983 році. Після успіху в Європі, Латинській Америці та інших частинах світу, AXE був представлений в США в 2002 році.

Ви можете купити AXE з різними запахами. Варіанти назв між 1983 і 1989 роками були описами ароматів, наприклад, Musk, Spice, Amber, Marine або Oriental. З 1990 по 1996 рік використовувалися географічні назви, такі як Африка, Аляска, Ява, Невада або Інка. Крім дезодорантів, лінійка продуктів AXE включала засоби для догляду, такі як спреї для тіла, лосьйон після гоління, шампунь, засоби для догляду за шкірою і гелі для душу, а з початку 2012 року також поширюються засоби для догляду за волоссям і укладки.

Звільнивши свої рекламні кампанії від застарілих ідей «мужності» і прославляючи індивідуальність, AXE зламала стереотипи щодо маркетингу для чоловіків.

Фильтры
Сортировка
×