Показывать:
Сортировать по:

Найкращі  косметичні бренди - тільки у нас!


В інтернет-магазині BENICE, ми зібрали для вас продукти найкращих і відомих брендів, які вже багато років улюблені на ринку декоративної косметики і косметики по догляду.


Тільки згадка косметики LUMENE або BOURJOIS викликає у людей асоціації з якістю цих продуктів.


Ми намагаємося пропонувати нашим клієнтам тільки найкращі товари на світовому ринку.


Які бренди ви можете придбати в нашому інтернет магазині:


Косметика фірми BOURJOIS. Ця французька марка косметики вже давно зайняла високу позицію в косметичної індустрії. BOURJOIS є одним з найбільших виробників косметики в світі з сегмента мас-маркету. У 1963 році Олександр Наполеон заклав свої традиції при створенні цього бренду. До сих пір, виробники дотримуються цих традицій, створюючи таку косметику, яка є не тільки якісною, красивою, має велике розмаїття, а й приносить величезне естетичне задоволення при використанні.


LUMENE. Якщо ви ніколи не чули про марку LUMENE, то пора наганяти втрачене, адже це одна з найпопулярніших і якісних фірм по догляду за шкірою і виробництва декоративної косметики. Бренд був створений в 1970 році у Фінляндії і майже за 50 років свого існування він зайняв такі позиції на світовому ринку, яким може позаздрити будь-який виробник косметики. Популярність LUMENE завоювали якістю і складом своїх продуктів. Їх концепція - робити всі продукти максимально натуральними і живими. Виробники намагаються використовувати для своїх продуктів тільки натуральні компоненти.


MAKEUP REVOLUTION. Наймолодший бренд, який представлений в нашому інтернет-магазині, але не дивлячись на це він один з найуспішніших. Ця марка зробила повний фурор на ринку косметики в 2014 році. Концерн TAM Beauty запустив по світу продаж свого нового бренду MAKEUP REVOLUTION і це було справжнім проривом в декоративній косметиці. Якість продуктів, унікальність і сміливість, моментально зробили марку супер успішною. Зараз, це одна з найбільш продаваних продукцій в б'юті індустрії.


MAX FACTOR. Ще один відомий бренд із серії мас-маркету. З 1914 року Макс Фактор, який народився в Російській Імперії, після іммігрував до Америки, робив неймовірні розробки в косметичної індустрії. Ще з тих часів, ця косметика користується неймовірним успіхом і має відмінну якість. Саме тому вона так довго користується попитом серед дівчат.


RIMMEL. Вже більше двохсот років, ця марка дозволяє дівчатам виглядати неперевершено. До нашого часу, виробники зберегли ті традиції виготовлення косметики, які були закладені у Франції талановитим парфумером Ріммелем. Найбільше RIMMEL робить акцент на виробництві косметики для очей і губ, на думку творців, треба виділяти саме ці частини обличчя для самого шикарного образу.


VIVIENE SABO. Досить молода Швейцарська марка з непростою історією, яка тягнеться з Парижа. Ця косметика асоціюється у всіх з Францією і любов'ю і це не дивно, адже саме з любові почалося створення цих продуктів. Ця марка полюбилася навіть найвибагливішим покупцям, адже засоби дуже якісні і ефективні.


Фильтры
Сортировка
×