Показывать:
Сортировать по:

Особливості вибору лаку для нігтів

Знання того, як правильно вибрати колір лаку для нігтів, вимагає невеликого дослідження, але насправді, досить легко знайти свій ідеальний відтінок. Не помиліться, вибір правильного кольору лаку для нігтів важливий, тому що ви хочете доповнити свій стиль, свій тон шкіри і навіть форму ваших рук. Наприклад, якщо у вас короткі пальці, ви не хочете, щоб лак робив їх ще коротше, а навпаки, хочете візуально подовжити їх. Не хвилюйтеся, ми розповімо все що вам потрібно знати, щоб вибрати правильний лак для нігтів!

Незалежно від того, обираєте ви ніжний, яскравий або темний колір лаку, ваша шкіра буде визначати відтінок, який найкраще виглядає на ваших руках. Жінки з жовтим або оливковим підтоном шкіри, повинні вибирати білі або напівпрозорі кольори лаку. Також, вам чудово підійдуть помаранчеві і темні відтінки, такі як кораловий або шоколадний.

Дівчата з холодним підтоном шкіри, повинні дотримуватися рожевих і синіх відтінків. З спектра темних лаків вибирайте такі як фуксія і глибоко фіолетовий.

Сезон також є важливим фактором, коли мова заходить про те, як вибрати правильний колір лаку для нігтів. Взимку темні кольори феноменальні, вони чудово виглядають на руках, фаворитами цієї пори року є винні і шоколадні відтінки.

Навесні як ніколи популярні пастельні відтінки, придивіться до ніжно-помаранчевого, м'ятного, бірюзового і лавандового кольорів.

Літо - чудовий час для гарячих, яскравих кислотних відтінків і неонових рішень. 

Для осені чудово підійдуть бронзові, золоті, червоні і нейтральні, напівпрозорі відтінки.

Вам також потрібно подумати про день, для якого ви обираєте колір лаку для нігтів. Що ви робите протягом дня? Якщо ви просто гуляєте, не соромтеся бути барвистими або спробуйте забавні малюнки на нігтях. Якщо ви збираєтеся працювати, відвідувати збори або щось подібне, тримайте кольори в більш нейтральному спектрі. Однак, якщо ви збираєтеся відправитися на прогулянку або дискотеку, не соромтеся та експерементуйте!

Фильтры
Сортировка
×