Показывать:
Сортировать по:

Антиперспіранти-олівці використовуються для зменшення вологості пахв і контролю запаху тіла, як і всі інші продукти цієї категорії.

Антиперспірант в формі стіку з багатьох причин у всьому світі перевершує як спреї, так і кулькові дезодоранти. Цікаво, що стародавні єгиптяни використовували аналогічний метод, коли заливали вологий ароматний віск на пахви, щоб віск утримував піт і запах, що містяться під восковим покриттям, а ароматичні масла, ароматизували цю область. Антиперспірант-олівець має в своєму складі потужні антіперспірантні і дезодоруючі інгредієнти, змішані з воском, і пом'якшувальні речовини, які легко наносяться на пахви.

Велика перевага стіків це те, що вони не вимагають часу на висихання і не викликають відчуття липкості. З урахуванням сказаного, якщо ви поспішаєте або віддаєте перевагу миттєвому відчуття сухості, для вас найкраще підійде антиперспірант-олівець. Також антиперспіранти у вигляді олівця або стіку особливо популярні завдяки своїй портативності і непомітного застосування.

Такий формат антіперспіранта дуже зручний для подорожей. Оскільки антиперспіранти у вигляді стіків є твердим продуктом, а не рідиною, їх розмір не обмежується на контрольно-пропускних пунктах. Ви можете сміливо покласти його в ручну поклажу.

Антиперспіранти-олівці служать довше, ніж кулькові дезодоранти, тому що їх текстура надає їм стійкість, а також вони мають більш ощадливу витрату.

В інтернет-магазині Benice ви можете купити якісні антиперспіранти у вигляді олівця або стіку за прийнятною ціною з доставкою по Україні. Наші консультанти допоможуть зробити вибір з урахуванням всіх ваших уподобань і фізіологічних особливостей.

Фильтры
Сортировка
×