Показывать:
Сортировать по:

Flormar — одна з провідних світових компаній з виробництва декоративної косметики, що має 21% частки на ринку декоративної косметики в Туреччині. Зосередившись на закордонній торгівлі з 2008 року, Flormar подолали великий шлях, щоб стати глобальним брендом із 750 фізичними магазинами, розташованими у 250 містах у 104 країнах.

Назва бренду Flormar натхненна найсильнішим почуттям – любов'ю до дітей. Компанія була заснована в 1950 році в Мілані, а засновники вигадали назву, об'єднавши імена своїх двох дочок, Флоридити та Марії. Компанія Flormar була придбана сім'єю Шенбай у 1970 році та розпочала виробництво своїх продуктів у Туреччині. Основний офіс компанії був заснований у Стамбулі, в динамічному місті, яке прославляє зв'язок між Азією та Європою.

Flormar став незамінним брендом для жінок, на що вказує річне виробництво 120ти мільйонів одиниць засобів, а також широкому асортименту якісної продукції, що складається з рум'ян, тональних основ, тіней для повік, туші для вій, губної помади, лаків для нігтів, аксесуарів та засобів по догляду за шкірою. Flormar створюють нові ідеї, застосовують новітні технології для покращення самих себе, своїх продуктів, послуг та процесів їх створення. Бренд піклується про те, щоб їхні засоби підходили кожному потенційному покупцю, щоб вони були доступними та мали високу якість!

Фильтры
Сортировка
×