Показати:
Сортувати за:

Наша шкіра постійно стикається з щоденними подразниками. Через накопичення відмерлих клітин шкіри, залишків масла, змін погоди і навіть стресу, багато факторів працюють проти природного сяйва нашої шкіри. У той час як більшість схем догляду зосереджені на зняття макіяжу і відновленні сяйва на нашому обличчі, рішення для очищення шкіри тіла, як правило, отримують набагато менше уваги. Основний метод відновлення природного сяйва шкіри тіла - відлущування, і саме тут вступає в силу скраб для тіла.

Переваги скрабу для тіла

Гладка шкіра

Відлущуючий скраб для тіла видаляє сухі і мертві клітини шкіри, роблячи її свіжою, сяючою, м'якою і гладкою. Шукайте інгредієнти, відомі своїми корисними властивостями зі згладжування шкіри, такі як цукор або використовуйте пілінги для тіла з гліколевої кислотою. Скраби для тіла на цукровій основі відмінно підходять для м'якого відлущування без роздратування.

Лікті і коліна, як правило, є тими частинами нашої шкіри, які потребують найбільшої уваги. На жаль, їх найважче згладити, скільки б лосьйону для тіла ви не використаєте. Відлущуючий скраб для тіла часто є кращим способом згладити ці дратівливі сухі ділянки. Головне не забудьте зволожити шкіру після відлущування, щоб зафіксувати згладжуючі інгредієнти і ефект від процедури.

Посилене зволоження

Більшість експертів по красі сходяться на думці, що нанесення лосьйону або масла для тіла після скрабування прискорює ефект зволоження. Ми отримуємо такий ефект за рахунок того, що відлущуючий скраб для тіла видаляє грубі і омертвілі клітини шкіри, що дозволяє їй швидше і краще вбирати лосьйони, зволожуючі компоненти.

Як правильно відлущувати

Використання відлущувального скрабу для тіла - досить легке завдання, щоб включити його в свою рутину догляду за шкірою. Ви просто черпаєте трохи продукту з банки, наносите на шкіру круговими рухами, трохи натискаючи на шкіру, а потім змиваєте. У дні використання скрабу уникайте використання гелю для душу, так як одночасне використання двох продуктів часто викликає сухість.

Перш ніж наносити скраб на тіло, попередньо пом'якшіть шкіру теплою водою. Це підготує вашу шкіру до злущування.

Як часто потрібно використовувати скраб для тіла

Як правило, починайте використовувати скраб для тіла один раз в тиждень, а потім поступово збільшуйте до 3-4 разів. Якщо ви новачок, спробуйте скрабувати шкіру в одній області тіла, щоб не було алергічної реакції. Майте на увазі, що кожне тіло по-різному реагує на відлущування. Щоденне використання скраба для тіла може погіршити стан шкіри, в той час як занадто рідке не буде ефективним.

Фильтры
Сортировка
×