Показывать:
Сортировать по:

Яку проблему вирішують патчі?

Застосування гідрогелевих або тканинних патчів протягом, як мінімум 10 хвилин, допомагає усунути такі проблеми як набряклість, сухість, темні кола і дрібні зморшки. При регулярному використанні, шкіра стає більш пружною і зволоженою.

В останні пару років патчі для очей встали в один ряд зі звичними нам засобами по догляду за шкірою. І все це сталося не просто так. Патчі можуть зволожувати суху шкіру під очима, зменшувати зморшки, темні кола і знімати набряклість. Вони призначені для регенерації і тонізації втомленої, напруженої шкіри. Існує безліч причин, за якими ви можете прокинутися з темними колами під очима: куріння, вживання солоної їжі, вживання алкоголю, регулярний сон на животі і прийом певних ліків можуть привести до появи мішків під очима. Навіть занадто швидке і не акуратне зняття макіяжу з очей, може привести до появи кіл під очима, а патчі допоможуть зменшити проблему в короткі терміни.

Патчі під очі були винайдені вченим з Південної Кореї. Спочатку вони нагадували пластирі, були зроблені з тканини та просочувалися емульсією, яка робила їх дуже липкими. Патчі були дуже дорогими, і не багато хто міг собі це дозволити. В даний час патчі є відносно доступними, і практично кожен може їх придбати.

В даний час, більшість патчів зроблені з гідрогелю, однак на ринку все ще залишилася продукція, яка виконана з тканини, біо целюлози та інших матеріалів. Патчі просочені маслами, есенціями або сироватками, вони містять концентровану кількість вітамінів, мінералів, зволожуючих і багатьох інших корисних інгредієнтів.

«Маски» у формі півмісяця збагачені сильнодіючими сироватками та активними інгредієнтами, які допомагають доставити активний догляд за шкірою в ніжну область під очима. Використовуючи той же метод, що і маски для обличчя, вважається, що ваша шкіра здатна «увібрати» більше інгредієнтів, в той час як маска блокує всі компоненти в одній області, не дозволяючи жодній корисній речовині втекти.

В залежності від того, який продукт ви використовуєте, деякі патчі призначені для носіння протягом 10-20 хвилин, тоді як інші можна залишити на ніч. Оскільки область під очима дуже чутлива, завжди рекомендується прочитати інструкції і не залишати патчі на шкірі довше, ніж рекомендується.

Що роблять патчі для очей?

Головне призначення патчів — зволожити ніжну шкіру під очима. Шкіра навколо очей містить меншу кількість сальних залоз, що робить її більш схильною до сухості. Також шкіра навколо очей набагато тонша, ніжніша, схильна до зморшок і інших ознаках старіння. Гарне зволоження надзвичайно важливе для цієї області, а патчі є відмінним доповненням до регулярного догляду за шкірою.

Патчі також можуть зменшити набряклість і темні кола під очима, а при регулярному використанні мінімізувати зморшки. Якщо у вас є конкретні проблеми, на які ви хотіли б звернути увагу, шукайте в складі наступні компоненти:

 • Темні кола під очима: кофеїн, пантенол і заспокійливі ефірні масла, такі як м'ята, лаванда і ромашка.
 • Набряклість: гіалуронова кислота, кофеїн.
 • Зморшки навколо очей: антиоксиданти, вітамін С, ретинол, пептиди.
 • Як правильно використовувати і зберігати патчі?

  Ви можете застосовувати патчі в будь-який час доби стільки раз, скільки хочете (або коли у вас є час для цього). Крім того, використовуйте патчі в комбінації з тканинними масками для обличчя або інтенсивними доглядовими процедурами із застосуванням засобів з вмістом ретинолу, AHA або глини. Так ви зможете захистити ніжну шкіру навколо очей від потужних компонентів. Не наносіть сироватку / есенцію або крем перед застосуванням патчів, тоді вони просто не будуть працювати.

  Одна золота рекомендація про те, як використовувати будь-який засіб для догляду за шкірою, включаючи патчі: уважно читати та виконувати інструкції виробника. Будь ласка, не ігноруйте їх, так як вони написані професіоналами, лікарями і косметологами. Не залишайте патчі довше, ніж рекомендовано виробником. Вони висохнуть, і це може привести до появи нових зморшок. Ніколи не засинайте з патчами, якщо це не спеціальний нічний продукт.

  Ніколи не використовуйте патчі повторно. Вони все призначені для використання один раз, а потім повинні бути утилізовані. Ви можете знайти рекомендації в інтернеті про те, як замочити використані патчі в воді або інші подібні способи. Будь ласка, не робіть цього, так ви можете дуже сильно зашкодити вашій шкірі.

  Патчі зазвичай зберігаються при кімнатній температурі, проте багато виробників пропонують помістити баночку з продуктом в холодильник на 20 хвилин, перш ніж наносити на шкіру. Охолоджені патчі добре знімають набряклість. Однак , не рекомендується зберігати патчі в холодильнику на постійній основі, оскільки низька температура знижує ефективність есенції / сироватки.

  Фильтры
  Сортировка
  ×