Показывать:
Сортировать по:

Coccolino Care  - це італійський бренд ополіскувачів для білизни, що належить компанії Unilever, відомий на ринку завдяки однойменному ведмежатці Кокколіно, який з'являється як талісман компанії на пакуванні та в рекламі продукції. Плюшевий ведмедик Кокколіно – м'який помічник мами. Він не тільки стане улюбленцем кожної дитини, але і принесе з собою кондиціонер для білизни, що зробить вашу білизну м'якою, свіжою, пухнастою і ароматною.

Всі продукти лінії Coccolino Care, надають білизні м'якість та аромат, відчуття комфорту та чистоти. Ці кондиціонери для білизни не можуть не бути вашими улюбленими, вони відомі своїм поєднанням високої якості, чудового запаху, який зберігається навіть після того, як білизна висохла і полежала в шафі, а також доступною ціною.

Coccolino Care пропонує вам кондиціонери для білизни зі стійким свіжим ароматом, які зроблять вашу білизну приємною та м'якою.

Кожен флакон із базової лінійки кондиціонерів для білизни Coccolino (крім Sensitive) містить приблизно 9 мільярдів ароматизованих капсул. Мікроскопічні капсули прилипають до матеріалу і в міру використання речей капсули поступово лопаються та вивільняють запах, огортаючи білизну та одяг легким, приємним ароматом.

Бренд також обмежує надмірне використання пластику та води. Ні слідування моді, ні турбота про гардероб не можуть здійснюватися коштом навколишнього середовища. Компанія прагне зробити кожну пляшку Coccolino зі 100% перероблюваного пластику. Це зменшить кількість пластикових відходів, які виробляють домогосподарства, на благо нашої планети.

Фильтры
Сортировка
×