Показывать:
Сортировать по:

Для створення ідеального манікюру в домашніх умовах недостатньо мати тільки кольоровий лак для нігтів. Щоб отримати максимально стійкий і красивий результат, вам потрібно скористатися додатковими засобами. Ми розповімо вам, що слід використовувати, для отримання красивого, акуратного і стійкого манікюру.


Топове покриття

Якщо вам подобається те, як виглядає ефект при нанесенні гель-лаку, але він псує ваші нігті, ви можете використовувати топове покриття, яке зробить ваш манікюр таким же дзеркальним. На жаль, даний засіб не подовжить стійкість вашого манікюру, як при нанесенні гель-лаку, але покриття стане дзеркально-глянсове.


Масло для кутикул

Масло для кутикули - це зволожуючий продукт для нігтів і кутикули. Він найчастіше складається з рослинних масел і іноді містить вітаміни і лимонну кислоту.

Кутикули, піддаються надмірному холоду, сонцю, хлору, солоній або мильній воді, і можуть стати потрісканими і сухими. У цих випадках з сильною сухістю і ушкодженнями може допомогти саме масло. Застосування такого засобу робить кутикули м'якими і зволоженими, а також збільшує циркуляцію навколо нігтів, стимулюючи їх зростання.


Сушка

Крім лаку для нігтів, не обійтися ще й без закріплювача, оскільки саме цей засіб забезпечує швидку сушку манікюру і його довговічність. Сушка для нігтів з'явилася не так давно, при цьому багато хто дивувався, як додатковий шар якогось засобу може швидше висушити лак. Як не дивно, сушка для нігтів - реальний засіб, який допомагає швидко впоратися з проблемою довгого висихання лаку в домашніх умовах.


Основа для нігтів

База під лак для нігтів, це прозоре покриття, що є основою під головний колір лаку. База підсилює зчеплення основи з кольоровим покриттям, вирівнює недосконалу нігтьову пластину і виступає в якості зміцнюючого матеріалу для тонких нігтів. Також, база служить захисним бар'єром, не даючи шкідливим компонентам лаку проникати в нігтьову пластину.

Фильтры
Сортировка
×