Показывать:
Сортировать по:

Коли ви застосовуєте шампунь для видалення шкірного жиру, залишків засобів для укладки, мертвих клітин, бруду з волосся і шкіри голови, це призводить до невеликого набухання шару кутикули. Кутикули, які зазвичай покривають стрижні волосся щільним, рівним утворенням, що нагадують луски, злегка підіймаються від стрижня волоса після миття. У цьому стані волосся більш уразливе до шкідливого впливу навколишнього середовища і тепла.

Саме тут кондиціонери починають свою роботу. Вони зменшують набухання кутикули, лусочки щільно прилягають до стрижня волоса запобігаючи пошкодження. Тепер волосся готове до укладки та іншим маніпуляціям. Правильно кондиціоноване волосся стає еластичним і утримує вологу, а також має сліпучий блиск.

Кондиціонер захищає від пошкоджень рушником

Так, ви правильно прочитали: пошкодження рушником. У мокрому стані наше волосся дійсно вразливе, і груба сушка рушником може викликати ламкість і пошкодження кутикули. Попереднє використання кондиціонера допомагає знизити стрес і пошкодження волосся.

Як правильно підібрати кондиціонер для волосся

Вибираючи кондиціонер, враховуйте тип волосся і то, як ви робите укладку.

Для найкращого догляду за волоссям з різною текстурою будуть потрібні різні інгредієнти в складі засобу. А якщо ви сушите волосся феном щодня або часто фарбуєте їх, їм буде потрібно додаткове зволоження.

Кому слід використовувати кондиціонер

Сухе волосся слід регулярно обробляти кондиціонером, а також волосся, що часто укладається гарячими інструментами та фарбується.

Але навіть люди, які не сушать волосся феном і не завивають волосся, можуть отримати травму через те, що волосся зачесане назад або зав'язане в хвіст. Згодом цей щоденний процес може пошкодити стрижні волосся, в результаті чого воно стане нерівними і тьмяним.

Фильтры
Сортировка
×