Показывать:
Сортировать по:

Очищаюче молочко - прекрасний засіб для догляду за шкірою, яке видаляє накопичені за день забруднення, а також макіяж.

Різниця між молочком і іншими засобами для обличчя полягає в тому, що молочко не містить агресивних хімікатів, які можуть легко викликати роздратування певних типів шкіри, таких як чутлива і суха.

Для їх емульгування не потрібно вода, і зазвичай вони зроблені з натуральних заспокійливих інгредієнтів.

Якщо ви страждаєте від акне або жирної шкіри, ви можете помітити, що очищаюче молочко недостатньо жорстке, щоб впоратися з регулюванням виділення жиру і боротися з висипаннями.

Як діє очищаюче молочко?

Незважаючи на те, що очищаюче молочко є ніжним, з його допомогою не важко видалити накопичений за день бруд. Він працює, глибоко очищаючи пори, видаляючи забруднення. Засіб особливо ефективний при подвійному очищенні.

Спочатку ви використовуєте його для видалення макіяжу і верхнього шару забруднень, а потім знову очищаєте, щоб дозволити очищаючому засобу проникнути глибше в пори, щоб запобігти появі висипань і заспокоїти шкіру.

Переваги очищаючого молочка

Очищаючи шкіру вранці і увечері молочком, ви не тільки видаляєте будь-які забруднення і макіяж, які накопичуються протягом дня і ночі, але також покращуєте свою шкіру шляхом зволоження, допомагаючи їй залишатися м'якою і еластичною.

Думайте про молочко як про очищаючий, заспокійливий розслабляючий лосьйон, який має потужний ефект.

Фильтры
Сортировка
×