Показывать:
Сортировать по:

Що таке праймер або база для макіяжу?

Праймер або база для макіяжу - це кремовий, гелевий або рідкий засіб, призначений для створення гладкої шкіри перед нанесенням макіяжу, а також підвищення його стійкості. Як і тональна основа праймер має різні види фінішу - сяючий, сатиновий або матуючий.

Навіщо потрібен праймер або база для макіяжу?

Ці засоби згладжують текстуру шкіри, візуально заповнюють розширені пори, поглинають зайве масло. Все це сприяє тому, щоб ваша тональна основа лягала ідеално рівним шаром, мала більш природний фініш і протрималася на шкірі набагато довше. Деякі праймери / бази під макіяж забезпечують корегуючий ефект і допомагають приховати недосконалості, в той час як інші можуть пропонувати додаткові переваги по догляду за шкірою, як зволоження, anti-age формули і захист від сонця.

Коректори і консилери для обличчя - кращі друзі жінок!

Ваші темні кола під очима або великий червоний прищик перед важливим заходом - це прокляття, тому ви хочете приховати ці проблеми, але часто стикаєтеся з тим, що ваш коректор не в силі виконати цю роботу, і коли ви намагаєтеся приховати цей небажаний червоний прищик, ви просто закінчуєте тим, що робите його в рази помітніше.

І ось чому: не кожен консилер або коректор може впоратися з вашими темними колами або недосконалістю, що потрібно приховати. Склад, колір, відтінок і інгредієнти продукту об'єднуються, щоб допомогти йому орієнтуватися на щось конкретне. 

Який консилер підходить для вашої проблеми

Кремовий, рідкий, в стіку, в олівці, у вигляді ручки - різновидів консилеров стало так багато, але давайте з'ясуємо, який же буде працювати найкраще для вас, в залежності від того, що ви хочете:

Benice Beauty Industry представляє коректори і консилери від брендів BOURJOIS, LUMENE, MAX FACTOR, RIMMEL і VIVIENNE SABO і тд. У косметичних лінійках цих брендів, ви зможете знайти коректор для свого типу шкіри і своєї проблеми. Ціна і якість, а також великий вибір декоративної косметики виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити і купити декоративну брендову косметику, то вже скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати приголомшливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×