Показати:
Сортувати за:

Коректори і консилери для обличчя - кращі друзі жінок!

Ваші темні кола під очима або великий червоний прищик перед важливим заходом - це прокляття, тому ви хочете приховати ці проблеми, але часто стикаєтеся з тим, що ваш коректор не в силі виконати цю роботу, і коли ви намагаєтеся приховати цей небажаний червоний прищик, ви просто закінчуєте тим, що робите його в рази помітніше.

І ось чому: не кожен консилер або коректор може впоратися з вашими темними колами або недосконалістю, що потрібно приховати. Склад, колір, відтінок і інгредієнти продукту об'єднуються, щоб допомогти йому орієнтуватися на щось конкретне. 

Який консилер підходить для вашої проблеми

Кремовий, рідкий, в стіку, в олівці, у вигляді ручки - різновидів консилеров стало так багато, але давайте з'ясуємо, який же буде працювати найкраще для вас, в залежності від того, що ви хочете:

Benice Beauty Industry представляє коректори і консилери від брендів BOURJOIS, LUMENE, MAX FACTOR, RIMMEL і VIVIENNE SABO і тд. У косметичних лінійках цих брендів, ви зможете знайти коректор для свого типу шкіри і своєї проблеми. Ціна і якість, а також великий вибір декоративної косметики виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити і купити декоративну брендову косметику, то вже скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати приголомшливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×