Всі ми хочемо мати красиву, м'яку, вологу шкіру. Однак процес підбору правильного засобу для догляду може бути збиваючим з пантелику, коли пропонується так багато різних варіантів, наприклад: що мені вибрати, лосьйон або крем? Обидва є сумішшю масла і води, але в чому різниця? Кожен крем і лосьйон має свій унікальний склад і переваги. Знання особливостей лосьйону може мати значення для здоров'я вашої шкіри.

Лосьйони зазвичай містять більш високий відсоток води, ніж креми, їх легше наносити та вони з меншою ймовірністю посилять проблеми на схильній до акне шкірі. Цей тип зволожуючого засобу (як для обличчя, так і для тіла) призначений для швидкого всмоктування в шкіру, щоб ви могли нанести його з ранку і не мати жирного блиску протягом дня. Вони, як правило, легкі, нежирні й набагато легше поглинаються шкірою. При цьому лосьйон живить шкіру необхідною кількістю вологи і зміцнює водний бар'єр шкіри. Лосьйони мають більш насичений корисними компонентами склад, ніж гель або крем для обличчя, а це означає, що вони ідеально підходять для більш сухих типів шкіри, особливо для людей, що живуть в сухому кліматі, а також проблемної шкіри.

Основне правило - використовувати лосьйон днем і в спекотні літні місяці, коли ви хочете, щоб продукт швидко вбрався і не залишав жирних слідів на шкірі.

Фильтры
Сортировка
×