Показывать:
Сортировать по:

Австралійський бренд Rexona почав свою історію в 1908 році завдяки фармацевту, австралійцю Семюелю Фуллеру Шефферу і його дружини Аліси. Спочатку у продажі було тільки натуральне мило для догляду за шкірою. Згодом бренд почав виробляти антиперспіранти.

Вчені Rexona виявили різницю між тим, як ваше тіло виділяє піт коли вам спекотно, і тим, як ви потієте при стресі або фізичній активності. Rexona розробляє засоби, для забезпечення захисту від поту в обох ситуаціях. Унікальна технологія No White Marks дозволяє вашому одягу виглядати ідеально чистим.

Rexona була першою маркою, що представила лінійку дезодорантів Crystal - що повністю прозорі, усувають появу білих плям, які аерозолі і стіки можуть залишити на темному одязі.

Rexona ніколи вас не підведе, все завдяки унікальній технології, розробленій вченими Unilever, яка забезпечує додатковий захист, коли ви потребуєте його найбільше. Ви можете бути впевнені, що засоби від Rexona надаватимуть вам свіжість протягом всього дня.

Експерти бренду з досліджень і розробок знають, що у чоловіків і жінок дуже різні вимоги до дезодорантів. Ось чому Rexona розробляє продукти, що відповідають індивідуальним потребам.

Самий продаваний дезодорант в світі, Rexona також продається по всьому світу під марками Sure, Shield і Degree, але незалежно від назви на ньому завжди присутній знаковий логотип «галочка».

Фильтры
Сортировка
×