Показывать:
Сортировать по:

Чим відрізняється скульптор від бронзера?

Скульптор застосовується для контурування — формування і визначення структури обличчя, в той час як бронзер відповідає за виділення зон, куди природним чином потрапляє сонце, додає природне сяйво і підкреслює засмагу.

Контурування працює, імітуючи природну тінь, тому матовий фініш скульптора є обов'язковим пунктом. При виборі бронзера, щоб створити теплий, сяючий вигляд шкіри, вибирайте продукти з невеликою кількістю мерехтіння, в ідеалі на один відтінок світліше, ніж колір скульптора.

Популярна декоративна косметика для обличчя

Кожній жінці притаманне бажання виглядати привабливо. Це не дивно, адже гарне обличчя - не тільки викликає інтерес оточуючих, але і сприяє збільшенню самооцінки. Жінка, задоволена собою і своєю зовнішністю - апріорі щаслива. Як досягти бажаного? Іноді навіть ідеальна від природи шкіра потребує невеликого догляду. На допомогу дівчатам приходить декоративна косметика для обличчя - високоякісні засоби для макіяжу, розроблені з урахуванням найменших нюансів.

Секрети сучасних б'юті-технологій споживачам в більшості випадків невідомі. Але результатом їх застосування можуть насолоджуватися всі - продукція брендів виготовляється з ретельно підібраних компонентів, розрахована на застосування володарками шкіри різного типу, представлена у величезному числі відтінків, текстур, фактур. Яку декоративну косметику для обличчя ми пропонуємо купити в Києві? Асортимент інтернет-магазину Benice досить широкий для того, щоб кожна наша клієнтка змогла через нього поповнити свій арсенал засобів для краси.

Декоративна косметика для обличчя в Україні: що купити

У чому відмінність косметики іменитих брендів від продукції категорії «мас маркет»? Як мінімум, у формулі препаратів. У лінійці будь-якого іменитого бренду ви не знайдете позицій з сумнівним складом і непередбачуваною дією. Це косметика, кожен елемент якої працює на результат. І мова не тільки про зовнішні прояви - такі засоби впливають на шкірний покрив зсередини, вдосконалюючи й поліпшуючи його стан, не викликаючи алергічних реакцій. У складі косметики для макіяжу - вітаміни, мікроелементи, мінерали, витяжки з рослин, амінокислоти, дія яких на покриви сприяє усуненню недоліків, розгладженню рельєфу, доданню красивого природного тону. Відома декоративна косметика не тільки маскує, а й допомагає.

Краща декоративна косметика для шкіри обличчя в б'юті-маркеті Benice представлена в декількох категоріях:

· Основы під макіяж;

· Тональні креми;

· Пудри;

· Рум'яна;

· BB та CC крем;

· Коректуюча косметика;

· Б'юті-продукти для скульптурування обличчя.

Не забудьте об аксесуарах – спонжах і пензлях для нанесення макіяжу, а також про невід'ємну складову косметички доглянутої жінки – засобах для зняття мейку (демакіяжу), доглядаючих продуктах – молочко, лосьйоні, тоніки, олії та ін. не слід розраховувати на чарівну дію декоративної косметики - без грамотного проведення процедур по догляду за шкірою ідеального результату досягти не вийде.

Які засоби знадобляться точно, а без яких можна обійтися? В кожному випадку оптимальний набір декоративної косметики вибирається індивідуально. Так, для скульптування обличчя можна купити декоративну косметику для обличчя у вигляді бронзатора, хайлайтера, матуючих формул, коректора. А можна - впоратися з цим же завданням за допомогою тонального крему, пудри, олівця і рум'ян.

Вибір декоративної косметики для обличчя багато в чому залежить від типу шкіри дівчини. Обов'язково вивчіть анотацію, представлену виробником. Для жирної, сухиї, проблемної, вікової шкіри знадобляться різні засоби!

Як купити відому косметику для макіяжу обличчя?

Шоппінг у Benice не займе у вас багато часу. Ми пропонуємо скористатися зручним фільтром сайту для того, щоб підібрати засіб відповідно до його призначення, ім'ям виробника, ціною, серією. Зі створеної добірки ви легко знайдете засоби які підходять за тоном пігменту, фактурі, способу використання продукції.

Не відмовляйте собі в задоволенні користуватися косметикою, яку вибирають візажисти в багатьох країнах світу. Доповніть набір декоративних засобів для обличчя косметикою для губ (помади, блиски, бальзами), для очей (олівець, підводка, туш, палетка тіней). У нас ви знайдете пропозиції в широкій колірній гамі за дуже «смачною» ціною.

Фильтры
Сортировка
×