Показати:
Сортувати за:

Декоративна косметика для обличчя.


Призначення декоративної косметики для обличчя.


Деякі дівчата, не розуміють справжнього призначення декоративної косметики для обличчя, вважають що за допомогою тональних основ, коректорів і пудр неможливо створити ніжний і непомітний макіяж.


Основним завданням декоративної косметики для обличчя є підготовка шкіри до макіяжу. Жоден образ не буде виглядати добре без рівної, чистої, підготовленої шкіри. Якщо не виконати ці кроки, то макіяж швидше за все не буде довговічний, тіні почнуть скочуватися, продукти ляжуть нерівно.


Декоративна косметика для обличчя може виконувати дуже корисні функції. З її допомогою ви можете вирівнювати колір шкіри, приховувати недоліки і підкреслювати її переваги.


Як підібрати декоративну косметику для обличчя?


Найважливішим кроком в макіяжі шкіри є база під макіяж. Перед нанесенням тональної основи потрібно обов'язково підготувати шкіру, зволожити, вирівняти, звузити пори, що б тон максимально рівно ліг на обличчя і саме цей засіб допоможе вам з цим.


Наступним, дуже важливим продуктом у вашій косметичці повинен бути коректор. За допомогою цього засобу ви без проблем можете приховати ваші почервоніння, нерівності, зморшки і проблемні місця шкіри. Наносити коректор потрібно безпосередньо перед тоном.


Тональна основа - вирішальний крок в макіяжі обличчя, тому до вибору цього продукту потрібно підійти з особливою серйозністю. Тон потрібно підбирати з огляду на особливості шкіри, так неправильна основа може підкреслити всі проблеми, лущення та інші недоліки. Також, ретельно потрібно підбирати відтінок тонального засобу, що б колір шкіри був рівний і не відрізнявся від натурального тону шкіри.


Пудра служить закріплюючим продуктом всього макіяжу, вона дозволяє шкірі залишатися матовою протягом усього дня. Так само важливими пудровими продуктами є рум'яна, які додадуть свіжості обличчю, бронзатор, завдяки якому можна скульптурувати обличчя, і хайлайтер, яким можна домогтися природного сяйва і підсвічування шкіри.Де придбати декоративну косметику для обличчя?


На нашому сайті ви можете придбати всі потрібні продукти для створення ідеального макіяжу обличчя. Ми представляємо декоративну косметику для обличчя таких брендів як Bourjois (Буржуа), Lumene (Люмене), Makeup Revolution (Мейкап Революшн), Max Factor (Макс Фактор), Rimmel (Рімель), Vivienne Sabo (Вів'єн Сабо).


Асортимент продуктів досить великий, тому кожна дівчина зможе знайти ідеальні продукти для своєї шкіри. В онлайн - магазині ви зможете знайти такі засоби:

Бази під макіяж.

Бронзатори.

Пудри.

Коректори.

Рум'яна.

Засоби для скульптування обличчя.

Тональні основи.


Ми доставимо ваше замовлення в найкоротші терміни, по Києву і по території всієї України. Залишайтеся з нами і купуйте якісну косметика на Benice.com.ua


Фильтры
Сортировка
×