Показывать:
Сортировать по:

Ринок пропонує нам величезний вибір різних дезодорантів і антиперспірантів, пошук відповідного для вас продукту може бути не легким завданням. Вам потрібно думати не тільки про різні типи продуктів, які є на ринку - дезодоранти і антиперспіранти, а й про різноманітні їх види - стіки, кулькові і аерозолі. Як же вибрати те що підійде саме вам?

Важливо знати різницю між дезодорантом і антиперспірантом. Дезодорант зменшує запах, усуваючи бактерії в поті, в той час як антиперспірант зменшує потовиділення, закупорюючи потові залози і не даючи йому потрапити на шкіру.

Якщо піт не є для вас проблемою, і ви тільки хочете контролювати запах - дезодорант це, ймовірно, ваш кращий вибір.

Деякі люди надмірно потіють з фізіологічних причин, проте, спортсмени та інші люди, які рясно потіють, можуть відчувати, що дезодорант працює недостатньо добре. Тоді вам варто скористатися антиперспирантом.

Який формат засобу вибрати?

У той час як в Америці, як правило, вважають за краще тверді і кулькові антиперспіранти, засоби в форматі спрея складають половину всіх продажів дезодорантів у всьому світі. При виборі того, що підходить вам, слід враховувати кілька факторів і орієнтуватися на свої відчуття.

1. Кулькові дезодоранти не залишають слідів на шкірі і одязі, але вимагають часу для висихання.

2. Антиперспіранти у вигляді стіку мають більш суху текстуру, компактні і часто містять заспокійливі інгредієнти, які зменшують роздратування. Однак буде важко уникнути попадання твердого дезодоранту на одяг.

3. Дезодоранти в форматі аерозолю сохнуть набагато швидше ніж кулькові і мають більш тривалий ефект.

Немає єдиного правила для вибору дезодоранту. Орієнтуйтеся тільки на ваш комфорт, фізіологію і то, як веде себе ваше тіло.

В інтернет-магазині Benice ви можете купити якісні дезодоранти і антиперспіранти для чоловіків за прийнятною ціною з доставкою по Україні. Наші консультанти допоможуть зробити вибір з урахуванням всіх ваших уподобань і фізіологічних особливостей.

Фильтры
Сортировка
×