Показывать:
Сортировать по:

Чи можна використовувати маски щодня?

Так, ви можете використовувати тканинну маску щодня, так як вона дає додаткове зволоження. Не варто щодня використовувати очищаючі маски, маску-пілінг тобто засоби з більш агресивним складом і сильним ефектом. Також не варто щодня використовувати маски з вмістом гліколевої кислоти, так як вона може викликати роздратування.

Що таке альгінатна маска?

Альгінатні маски — професійний косметичний продукт, який демонструє відмінний ефект. Під будь-який тип шкіри і для будь-якої проблеми ви можете знайти необхідний склад.

Через те, що всі альгінатні маски мають підтягувальний ефект, у віці 30+ їх використання особливо необхідно.

Основним компонентом альгінатної маски є альгін (натрій альгінат) або натрієва сіль альгінової кислоти - з'єднання, отримане з морських водоростей. При змішуванні з водою або гелем на водній основі ці дві порошкоподібні сполуки утворюють гідроколоїдний гель, який стає провідником для активних інгредієнтів, дозволяючи їм потрапляти шкіру.

Чи покращують маски для обличчя вашу шкіру?

Так. Маски для обличчя, в залежності від формули, видаляють омертвілі клітини шкіри, видаляють забруднення глибоко засіли в порах і усувають проблеми - від сухої шкіри і пігментних плям, до зморшок і прищів. Кожен хороший догляд за шкірою повинен включати регулярну маску для обличчя.

Як довго потрібно носити маску для обличчя?

Все залежить від продукту і від того наскільки густо ви наносите його на обличчя, але в середньому маска повинна залишатися протягом 10-20 хвилин. Це дасть достатньо часу, щоб формула подіяла на шкірі. Тканинні маски ні в якому разі не варто залишати на обличчі до повного засихання, так як це може мати негативні наслідки для шкіри.

Як часто слід використовувати маску для обличчя?

Це може залежати від стану шкіри і її реакції, тому краще рішення - поекспериментувати. Це також може залежати від інгредієнтів, які використовуються в масці для обличчя. Однак, ми рекомендуємо використовувати маски приблизно 2-3 рази на тиждень.

Чи потрібно вмиватися перед нанесенням маски?

Для досягнення найкращих результатів ви повинні вмиватися м'яким очищуючим засобом, щоб маска наносилася на чисту шкіру. Після того як ви вимили обличчя, не забудьте промокнути шкіру рушником перед нанесенням маски.

Коли використовувати маску для обличчя, вранці або ввечері?

Їх можна використовувати в будь-який час доби. Однак, якщо ви використовуєте маску, яка відлущує або освітлює шкіру, краще застосовувати її на ніч. Але якщо ви використовуєте засіб, яке зволожує шкіру, краще наносити його вранці, щоб надати шкірі додаткове сяйво.

Маски для обличчя можуть стати приємним і розслабляючим кроком у вашій рутині догляду за шкірою. Оскільки асортимент дуже швидко розширюється, стає все більш складніше орієнтуватися на ринку і вибирати маску, яка дасть вам шкіру вашої мрії. Але хороша новина полягає в тому, що ми живемо в «Золотому столітті» масок для обличчя, і через те, що існує так багато різних варіантів, ви обов'язково знайдете один (або 12), який вам підходить. Маючи це на увазі, ми зібрали всебічне керівництво по пошуку ідеальної маски для кожного типу шкіри.

Навіщо потрібна маска для обличчя

Використання маски може стати хорошим стимулом для вашого режиму догляду за шкірою. Залежно від потреб шкіри, маски можуть насичувати шкіру вологою, допомагають відлущувати омертвілі клітини шкіри або просто заспокоїти шкіру, коли вона має запалення. Навіть якщо у вас є ваші ранкові та нічні ритуали по догляду за шкірою, маски можуть бути корисними інструментами для різноманітності вашої рутини і вирішення конкретних проблем, таких як висипання або сезонна сухість. 

Пошук маски серед масивного вибору в онлайн-магазині може бути лякаючою. Отже, як ви зрозумієте, що ніжно саме вам? Спочатку запитайте себе, які ваші основні проблеми зі шкірою і відштовхуйтеся від цього.

Якщо у вас жирна шкіра, тоді шукайте продукти на основі глини або деревного вугілля, які поглинають надлишкові масла, усувають вироблення шкірного сала і перешкоджають засміченню пір.

Якщо ви перебуваєте на протилежному кінці спектра шкіри і страждаєте від сухості і чутливості, знайдіть маску, яка дасть вам дозу заспокійливої ​​вологи. Протизапальні інгредієнти, такі як сірка або каолін, допоможуть заспокоїти шкіру. 

Зверніть увагу, що каолін також є типом глини, тому він може добре працювати, якщо у вас жирна і чутлива шкіра.

Якщо ви маєте потребу в освітленні, шукайте маски, які включають вітамін С (аскорбінова кислота) або лакричник. 

Якщо ви турбуєтеся про невеликі зморшки або ознаки старіння, спробуйте версію з ретинол-шипами. Більшість масок розкажуть вам, на які проблеми вони націлені, якщо ви швидко подивіться на упаковку, так що не бійтеся трохи поекспериментувати, нехай це займе трохи часу, поки ви знайдете свою улюблену маску.

Фильтры
Сортировка
×