Показывать:
Сортировать по:

Чи може міцелярна вода видалити водостійкий макіяж?

На жаль ні. Звичайна міцелярна вода може видалити водостійкі, стійкі, густі формули при дуже сильних зусиллях що можуть завдати шкоди вашій шкірі, очам, віям. Щоб зняти водонепроникну і стійку косметику, вам знадобиться щось на масляній основі.

Чи потрібно змивати міцелярну воду?

Навколо цього питання досить багато суперечок. Бажано, після використання міцелярної води використовувати свій звичний очищуючий засіб, оскільки є велика ймовірність, що ви не зможете повністю очистити свої пори від забруднень і косметики, навіть якщо візуально ваша шкіра чиста.

 

Міцелярна вода являє собою комбінацію очищеної води і зволожуючих інгредієнтів, таких як гліцерин, поряд з низькими концентраціями надзвичайно м'яких поверхнево-активних речовин або мил, званих міцели. Ці міцели залучають і вловлюють бруд і масла, тому коли ви протираєте міцелярною водою свою шкіру, забруднення видаляються, а зволожуючі елементи зберігають шкіру зволоженою.

Ця комбінація була дітищем парижан, тому що міська вода занадто сушить шкіру. Оскільки міцелярну воду не потрібно змивати, це стало ефективним способом очищення шкіри - і особливо видалення макіяжу, без використання водопровідної води.

Міцелярна вода, що стала популярним продуктом для візажистів і селебріті у Франції, кілька років тому набула глобального характеру. Продукт також отримав підтримку завдяки тому, що став популярним варіантом корейського методу подвійного очищення, який включає в себе спочатку використання засобу для очищення на основі масла або міцелярної води для видалення макіяжу, а потім використання другого етапу очищення на водній основі.

За даними Американської академії дерматології, цей процес м'якого очищення може бути ефективним для запобігання виникнення та лікування прищів. Все тому, що міцелярна вода, за якою слідує інший очищуючий засіб, навіть мило і вода - не тільки видаляє шкідливі речовини, а й виділяє їх, а саме шкірне сало, яке шкіра виробляє в якості природного зволожуючого засобу.

Коли мертві клітини шкіри, а також бруд і масло накопичуються в отворі пори, шкірне сало не може покинути її. Потім він накопичується в сальних залозах, що призводить до появи білих і чорних вугрів. Після вони стають запаленими і перетворюється в прищі. Оскільки міцелярна вода допомагає очистити ваші пори, це може зменшити ймовірність запалень.

Це просто відмінний продукт для людей з чутливою шкірою або у яких були проблеми з іншими очисними засобами. Якщо ви бачите будь-яку негативну реакцію, це швидше за все через якийсь доданий до формули інгредієнт, який викликає проблему. Але звичайна мицеллярная вода підходить для всіх типів шкіри.

Фильтры
Сортировка
×