Про нас

Трошки про нас

BENICE BEAUTY INDUSTRY є проектом ексклюзивного постачальника косметичних брендів: Max Factor, Bourjois, Vivienne Sabo, Rimmel, Lumene і Makeup Revolution в Україні. Ось уже 15 років, як ми вірні цілі зробити доступною кожній людині можливість зміцнювати свою красу і доглядати за шкірою, користуючись косметикою світових лідерів.

 

Переваги для наших клієнтів

Так як ми єдині офіційні постачальники даних брендів, ми перші у кого з'являються всі новинки.

Тому з моменту запуску сайту Benice.com.ua, ми загорілися головною метою поділиться цими перевагами з нашими клієнтами і дати їм можливість отримувати всі новинки максимально швидко з перших рук. Ми дуже раді надати своїм відвідувачам можливість, здобувати для себе весь широкий асортимент відомих брендів косметики за доступними цінами, гарантуючи при цьому європейське обслуговування та високу якість косметичної продукції. Нас дуже турбує, що б Ви якомога більше дізналися про товар в момент його придбання, тому на сайті зазначена докладна інформація про товар, його склад, спосіб застосування та фото, що допоможе вам зробити правильний вибір. Крім того, клієнти завжди можуть отримати детальну консультація у наших менеджерів за номерами телефонів, зазначених на сайті. Зв'язавшись з менеджером, Ви зможете легко і швидко отримати будь-яку інформацію не тільки про представлені косметичні товари на сайті, але і про новинки, способи або час доставки замовлення, і багато іншого.

 

Ми любимо своїх постійних покупців і клієнтів

На сайті діє програма лояльності, іншими словами ми дуже любимо своїх постійних клієнтів і відвідувачів сайту, надаючи різного роду акції на товари. Ми часто проводимо довгострокові і короткострокові акції, дізнатися про ті чи інші ви можете, просто підписавшись на розсилку при реєстрації або попросити менеджера підключити Вам розсилку. Маючи в подальшому можливість своєчасно дізнаватися про всі акційні ціни на косметику.

Так само при купівлі будь-якого товару ви отримуєте бонусні бали, за які так само можете купувати косметику на сайті.

 

Асортимент представлених товарів

Компанія Benice будучи ексклюзивним постачальником, надає своїм клієнтам можливість отримати новинки відомих світових брендів першими в країні, маючи можливість їх купувати вже з перших днів поставки.

Наш товар дуже різноманітний і представлений в особі безлічі брендів світової косметики. Тому, ми дуже турбуємося про те, щоб клієнт міг швидко і легко знайти той товар, який шукає, тому розробили цілу мережу фільтрів для Вашої зручності. Ви можете з легкістю вибрати продукт що цікавить Вас, по серії, бренду, ціною і виду.

 

Якість - наше все!

Будучи офіційними представниками світових брендів косметики, ми завжди пишалися якістю пропонованої продукції, виробленої в безлічі таких європейських країн, як: Франція, Великобританія, Фінляндія і тд. Адже розуміємо, що зобов'язані Вашій довірі нам, багато в чому, завдяки високій якості представленої косметики.