Показывать:
Сортировать по:

Як підібрати олівець для губ?

Є одне головне правило, якого дійсно потрібно дотримуватися — завжди вибирайте олівець для губ в тому ж сімействі кольорів, що і ваша помада. Наприклад, якщо ваша помада має фіолетові відтінки, виберіть олівець для губ, який також має фіолетові відтінки. Олівець може не бути ідентичним до кольору помади, але вони обов'язково повинні належати одній гамі кольорів. Ви також можете знайти олівець для губ, який відповідає вашому природному кольору губ і носити його з будь-якою помадою.

Чи потрібно завжди використовувати олівець для губ перед помадою?

У макіяжі немає ніяких «правил», тільки керівні принципи. Нанесення олівця дозволить вашій губній помаді триматися на губах довше і зробить її відтінок більш глибоким. Якщо вам це не потрібно, ви можете не використовувати олівець.

 

Олівець для губ, надає їм чітко визначений контур і може використовуватися, щоб допомогти губам виділятися в макіяжі. Він також стане добрим напарником при використанні помади і може посилити її стійкість на губах.

Більшість з лайнерів для губ - це тверді олівці, і їх необхідно заточувати. Є також механічні версії. Цей тип олівця не потрібно заточувати, але з ним може бути важче працювати і робити точну лінію. Зберігайте олівець для губ в холодильнику, щоб він залишався твердим, тоді працювати з ним буде набагато легше. 

Виберете правильний колір вашого олівця для губ

Коли ви обираєте колір лайнера, виберіть той, який буде зливатися з вашої губною помадою. Уникайте вибору занадто світлого або занадто темного кольору. В кінцевому рахунку, олівець не повинен виділятися - для всіх, він повинен бути вашим маленьким секретом. Якщо ви не можете знайти точний збіг з вашої помадою, тоді краще вибрати відтінок, який трохи світліше помади, з ним буде набагато легше працювати.

Якщо ви часто носите червону помаду, то дуже важливо наносити під неї олівець для губ. Цей колір вимагає трохи додаткової стійкості, і невелика кількість лайнера, допоможе зберегти ваші губи в прекрасному вигляді.

Правильне застосування олівця для губ

Олівець наносити дуже просто, але в цій справі важливо не поспішати, щоб отримати максимально якісний результат. Почніть з стану губ, переконайтеся, що вони гладкі і зволожені. Загострюйте олівець перед кожним нанесенням. Цей крок допомагає видалити бруд або бактерії, а також спростить процес нанесення. Намалюйте тонку лінію уздовж верхньої губи невеликими легкими штрихами. Прокладайте собі шлях, від зовнішніх кутів рота до центру. Повторіть на нижній губі, а потім злегка заповніть кольором губи, за допомогою олівця. Після цього, ви сміливо можете наносити помаду.

Benice Beauty Industry представляє якісні олівці, від різноманітних брендів. У косметичних лінійках ви зможете знайти олівець для губ, який ідеально підійде вам. Ціна і якість, а також великий вибір декоративної косметики виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити і купити декоративну брендову косметику, то вже скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати приголомшливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×