Показывать:
Сортировать по:

Миття волосся - одна з тих практик, як чищення зубів і вмивання, які більшість з нас роблять автоматично. Спіньте, змийте, нанесіть кондиціонер, витріть рушником, висушіть феном і починайте свій день.

Такий швидкий розпорядок підійде будь-кому, кому пощастило народитися з блискучою сяючою гривою. Решті з нас потрібно докладати більше зусиль для догляду за волоссям.

Який у вас тип волосся? Волосся кучеряве або пряме? Об'ємне або тонке? Чи фарбуєте ви його?

Для кожного типу волосся є особливий шампунь.

Шампуні мають різні властивості і переваги, тому для збереження максимальної життєвої сили і блиску важливо, щоб те, що ви використовуєте, відповідало характеристикам і перевагам, які підходять саме вашому типу.

Найпростіший спосіб підібрати відповідний шампунь - це пошукати на етикетці слова, що відповідають вашому типу волосся, наприклад «сухі», «жирні», «тонкі» або «кучеряві».

Тонке волосся

Вимийте волосся шампунем для збільшення об'єму, щоб надати їм пишності.

Кучеряве волосся

Щоб приборкати неслухняне волосся і запобігти появі сухих, пошкоджених прядок, використовуйте шампунь для сухого або хімічно обробленого волосся.

Сухе волосся

Шукайте шампуні з інтенсивним зволоженням. У складі шукайте натуральні масла, які добре вбираються. Кокосове масло - одне з кращих пом'якшуючих засобів для догляду за волоссям. Також звертайте увагу і на інші - масло авокадо, виноградних кісточок і аргана.

Жирне волосся

Обирайте спеціально розроблені засоби для жирного волосся. Тримайтеся подалі від шампуню, який позиціонує себе як зволожуючий або кондиціонуючий. Вам не потрібно додавати ще більше вологи в жирне волосся. Якщо лупа також є проблемою, котра часто виникає у жирного волосся, обробіть її шампунем проти лупи, що містить такі інгредієнти, як кетоконазол, пиритион цинку або сульфід селену.

Пофарбоване волосся

Вибирайте шампунь зберігає колір, він допоможе не тільки на довгий час утримати пігмент у волоссі, а й надати їм блиск і гладкість.

Фильтры
Сортировка
×