Показывать:
Сортировать по:

Кулькові дезодоранти знаходяться прямо між стіком і спреєм, коли справа стосується їх текстури і способу нанесення. Застосовувані аналогічно дезодоранту у вигляді олівця, кулькові дезодоранти по суті представляють собою пляшечку з кулькою, з рідиною або гелевим розчином на дні, яка має усі дезодоруючі і антіперспірантні властивості.

Більшість кулькових дезодорантів випускаються в невеликих і легких ємностях. Їх легко помістити в сумочку, рюкзак, портфель або дорожню сумку. У той час як дезодоранти-спреї часто займають занадто багато місця для людей, які живуть в дорозі, а кулькові дезодоранти ідеально підійдуть для ваших повсякденних пригод.

Кулькові дезодоранти найчастіше застосовуються до чутливої шкіри. Не потрібно сильно натискати, розбризкувати засіб на непотрібні зони і ви легко можете дістатися до будь-якої частини пахв. Багато людей знаходять кулькові дезодоранти більш освіжаючими в порівнянні зі стиками.

Якщо вас турбують білі плями на одязі і шкірі, кульковий дезодорант - ідеальний варіант для вас. Цей вид антиперспірантів і дезодорантів має чітку формулу, спеціально розроблену для того, щоб не залишати білих слідів на вашому одязі. Вони ідеально підходять для маленького чорного плаття або будь-якого іншого наряду, на якому легко видно білі відмітини.

В інтернет-магазині Benice ви можете купити якісні кулькові дезодоранти і антиперспіранти за прийнятною ціною з доставкою по Україні. Наші консультанти допоможуть зробити вибір з урахуванням всіх ваших уподобань і фізіологічних особливостей.

Фильтры
Сортировка
×