Показывать:
Сортировать по:

Догляд за шкірою для чоловіків повинен бути простим і легким. Немає необхідності в п'ятиступінчастому пілінгу або декількох шарах кремів. Для здорової і доглянутої шкіри буде достатньо лише пари якісних засобів.

Як і для жінок, процедура очищення дуже важлива для чоловіків. Чоловіча шкіра щодня піддається забрудненню, вихлопам автомобілів, сигаретному диму і іншим забруднюючим факторів, які завдають шкоди шкірі. Крім того, чоловіки, як правило, мають більш маслянисту і більш товсту шкіру, ніж жінки. Їм потрібно використовувати якісний очищающий засіб, який підходить для всіх типів шкіри.

Ще одна річ, яку чоловіки зазвичай ігнорують - це зволожуючий крем. Зволожуючий крем запобігає передчасному старінню шкіри, не дає зморшкам ставати глибшими, зберігає здоровий колір шкіри.

Також слід звернути увагу на те, яким бальзамом або кремом після гоління ви користуєтеся. Якщо ви володієте чутливою шкірою, ви повинні підібрати крем, який буде включати в свій склад заспокійливі компоненти.

Чоловічий догляд за шкірою дуже важливий і ні в якому разі його не варто ігнорувати, якщо ви хочете зберегти молодість і красу шкіри якомога довше.

Фильтры
Сортировка
×