Показывать:
Сортировать по:

LUMENE


У Фінляндії в 1970 році був заснований дуже популярний на сьогоднішній день бренд Lumene. Спочатку бренд створювався з такою філософією, що їхні продукти повинні бути просочені природою і всім натуральним. Таке ім'я бренд має не просто так, це теж пов'язано з природою. Назвали його на честь неймовірно красивого озера Lummene, що знаходиться в Фінляндії. Така концепція дуже сподобалася любителям уходової і декоративної косметики і фірма дуже швидко почала набирати обертів. По закінченню всього трьох років бренд став найбільш продаваним на косметичному ринку Фінляндії.

Арктична природа, це те, з чим асоціюють марку Lumene. Живильні речовини зростаючі в Арктиці і Скандинавії стали основними інгредієнтами в формулах продуктів Lumene. Понад сорок років, бренд використовує ці безцінні дари природи в своїх засобах. Таким чином вони створюють неймовірні рецепти засобів, які ретельно стежать за нашою шкірою.


Чому варто купувати продукцію Lumene?


Спочатку, філософія продукту вражає своєю концепцією природи. Не багато брендів використовують натуральні речовини в своїх продуктах, хоча заявляють саме це.

Ця марка унікальна. Для основи всіх засобів використовується Arctic LumenessenceTM. Це наука, яку виробники Lumene розробляли десятиліттями, що б їх продукти були максимально корисні й ефективні для догляду за тілом.

У 2013 році Lumene почали використовувати у виготовленні своєї продукції унікальну технологію рослинних клітин арктичної морошки. Саме ця серія продуктів є найпопулярнішою у бренду.


У своїх продуктах Lumene використовують екстракти таких продуктів як:


• Кору скандинавської сосни

• Фінський березовий сік

• Обліпиху

• Арктичну морошку

• Арктичну джерельну воду

• Брусницю


Купуючи цю косметику, ви можете не боятися за її якість і ефект, ви тільки можете спостерігати за тим, як шкіра буде ставати в рази краще з кожним наступним застосуванням продуктів Lumene.

Крім неймовірних доглядових продуктів, Lumene так само випускає не менше чудову декоративну косметику. Зараз, нові лінійки продуктів розкуповуються майже відразу після виставлення тиражу на полиці магазинів.

Lumene хочуть допомогти дівчатам створити світлий, природний і сяючий образ за допомогою їх косметики. І у них виходить реалізовувати цю концепцію протягом багатьох років.

Якщо ви хочете що б ваша шкіра і ваш макіяж завжди виглядали неперевершено, то вибирайте марку Lumene, з нею у вас ніколи не буде проблем.

Купуйте косметику Lumene тільки в нашому інтернет-магазині Benice і не турбуйтеся за якість і доставку обраної продукції.

Фильтры
Сортировка
×