Показывать:
Сортировать по:

RIMMEL


Історія бренду Rimmel починається з далекого 1834 року. Засновником цієї марки був Юджен Ріммель. Його батько був парфумером і син вирішив піти по його стопам.

Юджин Ріммель став новатором у створенні декоративної косметики. Коли ви користуєтеся тушшю то дякувати за це засіб треба саме його. Цікавий факт, те що на 7 мовах слово «туш» звучить як «Ріммел».

У той час, рекламні компанії дуже швидко продвигали марку Rimmel. Згадки про неї можна було побачити в будь-якій газеті, почали з'являтися перші каталоги з продукцією косметичних продуктів.

Марка Rimmel принесла людству велику кількість речей, без яких зараз складно представить наше життя: розпилювачі для парфуму, туш, ополіскувачі для ротової порожнини, Парфумовані декоративні продукти, швидковисихаючі лаки для нігтів. Все це заслуги саме цього бренду.

За свою історію марка Rimmel співпрацював з великою кількістю селебріті. Кейт Мосс, Джорджія Мей Джаггер, Лілі Коул, Рита Ора. З 2013 року компанія вирішила, що кожен рік буде випускати як мінімум одну лімітовану лінійку особою якої буде зірка.

Концепція даної марки, відтворити образ класичної британської дівчини, неординарної, веселої і чарівної.

Rimmel не слідує актуальній моді і трендам, Rimmel самі створюю тренди в косметичних світі з року в рік.

Виробники дуже багато експериментують з формулами своїх продуктів, роблячи їх з кожним роком все більш якісніше і краще. Вся косметика проходить ретельне тестування, перш ніж потрапити на полиці магазинів по всьому світу.

За свою історію Rimmel створили більше 1000 різноманітних і неповторних колекцій декоративної косметики, якою користуються дівчата по всьому світу.


Чому потрібно вибирати косметику від Rimmel?


Протягом багатьох десятиліть, головною концепцією бренду було якість виготовлених продуктів. Засоби повинні бути ефективними і безпечними для кожного покупця. Марка йде в ногу з часом, відкриваються нові лабораторії та розробляють нові технології в створенні косметики.


Продукція Rimmel ділиться на 5 частин.

Косметика для обличчя: пудри, рум'яна, консіллер

Косметика для очей: туші, тіні для очей, підводки

Косметика для губ: помади, блиски, олівці

Покриття для нігтів: лаги, базові покриття

Лімітування колекції у співпраці з зірками.


На нашому сайті ви можете придбати ці продукти.

Купуйте косметику Rimmel в нашому інтернет-магазині косметики Benice і не турбуйтеся за якість і доставку обраної продукції.

Фильтры
Сортировка
×