Показывать:
Сортировать по:

Dove вважає, що краса не залежить від вашого віку, ваги, кольору вашої шкіри або волосся - це відчуття того, що ви найкраща версія себе. Автентичний. Унікальний. Справжній. Бренд пропонує всім жінкам реалізувати свій особистий потенціал в сфері краси, надаючи їм продукти, що забезпечують чудовий догляд.

Dove почав свій шлях в 1957 році в США з революційного очищаючого мила. Завдяки запатентованій суміші м'яких очищувальних компонентів і зволожуючого крему, культове мило Dove очищає шкіру набагато делікатніше і ефективніше ніж інші засоби. Робить її чистою, м'якою і гладкою. Це бренд №1, рекомендований дерматологами в США, Канаді та Франції, він також отримав широку підтримку дерматологів по всьому світу.

Спадщина Dove заснована на зволоженні. Сьогодні бренд пропонує широкий вибір продуктів: засоби для миття тіла, лосьйони для рук і тіла, миючі засоби для обличчя, дезодоранти, шампуні, кондиціонери і засоби для укладання волосся, розроблені на основі універсальної формули ідеального догляду. На даний момент продукція Dove продається більш ніж в 80 країнах світу.

Фильтры
Сортировка
×