Показывать:
Сортировать по:

Навіщо потрібна база для повік?

Протягом дня ваші повіки можуть стати жирними і надлишок масел може привести до того, що макіяж втрачає первісний вигляд. Застосування бази перед нанесенням тіней або інших засобів для повік, допоможе продовжити стійкість макіяжу. Також, легкий шар бази дозволяє засобам лягати на повіки більш рівно і підсилює їх насиченість.

База для повік - чи дійсно вона нам потрібна? Як часто ви носите тіні для повік або рідку підводку для очей? Ми наважимось стверджувати, що досить часто. Тепер запитайте себе, як часто ви наносите базу для повік, і як часто ви помічаєте, що ваш ретельно нанесений лайнер або тіні розтеклися і змазалися через кілька годин? Ось чому вам потрібно додати в свою косметичку базу для повік.

Що таке база для повік і для чого вона потрібна?

Почнемо з відповіді на одне питання, яке ми всі хочемо дізнатися: що таке база для повік і як вона відрізняється від бази для обличчя?

База для повік гарантує, що ваші тіні або рідка підводка для очей будуть виглядати чудово протягом усього дня, а також запобігає віддруковування продуктів на повіках. Вона, як правило, має гелеподібну формулу, яка прекрасно схоплюється на ваших повіках.

Основна відмінність між базою для обличчя та повік - це формула. Більшість баз для обличчя містять силікон або воду, що робить їх гладкими на дотик, а також допомагає заповнити будь-які пори або недоліки, які може мати шкіра. База для повік, трохи більш липка і спрямована на поліпшення стійкості продуктів, а також спрощує процес нанесення і розтушовування тіней.

База для повік має ще одну корисну властивість - на неї тіні лягають набагато яскравіше, так що якщо ви отримуєте недостатньо пігменту від ваших тіней, нанесіть їх поверх бази.

Benice Beauty Industry представляє якісні бази для повік різноманітних брендів. Ціна і якість, а також великий вибір декоративної косметики виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити і купити декоративну брендову косметику, то вже скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати приголомшливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×