Показывать:
Сортировать по:

Розслабитися в кінці довгого дня або почати напружений тиждень з розкішної ванни замість швидкого душа - завжди відмінна ідея. Щоб зробити цей процес ще більш приємним можна додати у воду сіль і бомбочки для ванної.

Бомбочки для ванни

Бомбочки для ванни корисні для вашої шкіри. Найчастіше, виробники додають в продукт пом'якшувальні компоненти, які зволожують і балують вашу шкіру. Незалежно від типу вашої шкіри, корисні інгредієнти бомб для ванн роблять її м'якою, еластичною і шовковистою.

Бомбочки для ванн мають цілющі властивості. Майже всі бомбочки містять бікарбонат натрію і лимонну кислоту. Ці два інгредієнта об'єднуються, щоб створити те шипіння, яким славляться бомби для ванн. Більш того, вони очищають, дезодорують і відновлюють шкіру, а також зміцнюють кровоносні судини. Ці два основних інгредієнта зроблять вашу шкіру більш здоровою і молодою.

Багато людей цінують бомби для ванн за їх ароматерапевтичні властивості. Після ванни легкий аромат залишається на вашій шкірі. Якщо ви приймаєте ванну вранці, вам слід вибрати аромат, що бадьорить, наприклад цитрусовий. Він пробуджує втомлену шкіру і сонний розум. Якщо ви приймаєте ванну увечері, використовуйте заспокійливі і розслаблюючі аромати, наприклад лаванду.

Сіль для ванни

Занурення нашого тіла в ванну, наповнену теплою водою і сіллю - один з кращих способів відновитися після довгого дня. Цей ритуал заспокоює м'язи, зволожує шкіру, виводить токсини з організму і знімає внутрішні набряки. Макро- і мікроелементи, що містяться в солях, необхідні для нашого здоров'я і можуть потрапляти в кровотік під час прийому теплої ванни, що може допомогти збалансувати все тіло.

Тепла ванна з сіллю навіть раз в тиждень на 15-20 хвилин дає великі переваги з точки зору поліпшення бар'єрної функції шкіри, зволоження і зменшення запалення. Мінерали, що містяться в солоній ванні, також сприяють більш молодій і сяючій шкірі, видаляючи забруднення і балансуючи рівень зволоження.

Час, проведений в теплій ванні з правильною концентрацією солей, може допомогти поліпшити загальну циркуляцію крові по всьому тілу, що, в свою чергу, сприяє подальшому розслабленню наших внутрішніх систем. Крім зняття стресу, солі для ванн заспокоюють нашу м'язову систему і сприяють як розумовому, так і фізичному омолодженню. Тепла ванна ідеально підходить для розслаблення, коли ми напружені або тривожні.

Фильтры
Сортировка
×