Показывать:
Сортировать по:

Як багато засобу потрібно використовувати?

На волосся середньої довжини повинно вистачити близько столової ложки маски. Не варто наносити занадто багато засобу, інакше ваше волосся швидко стане жирним.

Як часто потрібно використовувати маску для волосся?

Ми рекомендуємо використовувати засіб не рідше одного разу на тиждень для досягнення найкращих результатів в залежності від довжини і стану волосся.

Як зробити глибоке кондиціонування волосся за допомогою маски?

Нанесіть маску на тільки що вимиті та кондиційоване волосся. Зберіть волосся в пучок і залиште маску на годину. Також ви можете рівномірно прогріти волосся за допомогою фена протягом 2-3 хвилин, для кращого результату.

Що таке маска для волосся?

Ви напевно не раз використовували маску для обличчя. Подібно до того, як маска для обличчя живить і зволожує шкіру, маска для волосся працює аналогічним чином, покращуючи стан і здоров'я вашого волосся.

Маски для волосся також називають процедурами глибокого кондиціонування або інтенсивними кондиціонерами для волосся.

Маска для волос обеспечивает интенсивное увлажнение и питание, проникая глубоко в структуру волос. Он не просто смягчает волосы, он питает и регенерирует.

Поширена помилка про маски для волосся полягає в тому, що в них немає необхідності, особливо якщо ви використовуєте кондиціонер. Це далеко від істини. Навіть якщо ви не піддаєте волосся гарячій укладці або фарбуванню, фактори навколишнього середовища, такі як стрес, забруднення повітря, сонячні промені, перепади температури, з часом змінюють текстуру волосся. Маска для волосся проникає глибоко в стрижень волосини, допомагаючи запобігти щоденних пошкоджень. Використання маски, що підходить для вашого типу волосся, є великим плюсом для повсякденного догляду за волоссям!

Яка маска для волосся мені потрібна?

Це залежить від ваших потреб і типу волосся / шкіри голови. Сухе волосся вимагає більш інтенсивного зволоження, тому маски для волосся на масляній основі краще справляються з відновленням сухих локонів.

На тонкому, жирному або волоссі з недостатнім об'ємом необхідно використовувати засоби, які містять більш легкі інгредієнти, такі як масло жожоба і глина.

Для фарбованого волосся потрібні спеціальні інгредієнти, які відновлюють пошкодження, завдані агресивними хімічними речовинами, і запобігають вимивання кольору.

Як використовувати маску для волосся?

Маски для волосся можна використовувати як на вологому, так і на сухому волоссі, але це залежить від обраного вами засобу.

Оскільки масло відштовхує воду, маска на масляній основі найкраще працює при нанесенні на сухе волосся, це дозволяє вашому волоссю вбирати все її корисні компоненти. З іншого боку, маски на водній основі найбільш ефективні при використанні на вологому волоссі.

У будь-якому випадку використовуєте ви маску на вологих або сухих волоссях, переконайтеся, що ваше волосся тільки що вимите. Чому? Якщо ви хочете, щоб інгредієнти маски могли швидко і легко проникати в ваше волосся, то з присутністю бруду, масла, залишки стайлінгу та інших частинок, маска не зможе повністю проявити свою дію.

Чи потрібно кондиціонувати волосся перед нанесенням маски для волосся?

Ні. Маска зробить все, що зробив би кондиціонер, і навіть більше.


ФІЛЕР ДЛЯ ВОЛОССЯ

Філер - це новітня форма догляду за волоссям. Це формула, що складається з декількох природних сполук, таких як гідролізат шовку, кератин і інші. Такі сполуки являють собою активну речовину волосяного фолікула, звану філером, оскільки він проникає в структуру волосся, збільшує товщину і густину.

Переваги філера для волосся

Збільшує густоту волосся і справляється з тонкістю волосся

Коли ви наносите засіб на волосся, протеїни, або інші активні компоненти засобу, заповнюють порожнечі власного волокна. Це причина того, що після використання філера ваше волосся стає м'яким і слухняним. Більше немає пустот, що можуть здаватися грубими на дотик або які важко розплутати.

Протистоїть ламкості волосся

Філери містять такий елемент як занталін, який впливає на окремі волокна волосся і робить їх більш гнучкими, таким чином, знижує ймовірність виникнення проблем, пов'язаних з ламкістю. Також філлер містить кератин, який має ефект, аналогічний занталіну, на додаток до того, він збільшує міцність волоса і ступінь стійкості до забруднювачів та пилу.

Як дізнатися, чи потрібен вашому волоссю філер?

Не все волосся потребує використання філера. Якщо ваші локони відповідають хоча б одному пункту з нижчеперелічених, вам варто додати цей засіб в процедуру догляду.

·  При розчісуванні ви втрачаєте багато волосся.

·  Складно розплутати, коли волосся висихає.

·  Занадто кучеряве волосся і багато посічених кінчиків.

Фильтры
Сортировка
×