Показывать:
Сортировать по:

Щітки для очищення обличчя - не новий інструмент в світі догляду за шкірою. Такі щітки можуть бути як звичайні, так і електронні, з вібрацією і обертанням щетинок.

Щітка для обличчя - це відлущуючий засіб, і до нього слід ставитися розумно. Не доходите до того моменту, коли ваша шкіра стає настільки подразненою, що вам доведеться припинити використовувати дане пристосування.

Щіточку для обличчя можна використовувати як на обличчі, так і на шиї. Вона може видалити верхній шар омертвілої шкіри, за рахунок чого поліпшити її колір. Вона також стимулює кровообіг, роблячи шкіру більш пружною.

Як використовувати, щоб не зловживати?

Як використовувати щітку для обличчя, щоб отримати користь і уникнути негативних наслідків? Відповідь максимально проста - не використовуйте її занадто часто.

Рекомендується використовувати в комбінації з очищаючим засобом два рази в тиждень. Якщо ваша шкіра сохне, з'являється роздратування, мінімізуйте процедуру до одного разу на тиждень. Якщо ви відчуваєте, що 2 рази є неефективними, робіть це три рази на тиждень.

Якщо ви використовуєте щітку для обличчя, не використовуйте відлущуючий скраб або пілінг. Кращий час для використання щітки для обличчя - ввечері. Таким чином, ви позбудетеся від забруднень, які накопичилися в порах.

В інтернет-магазині Benice ви можете купити якісні щітки для обличчя за прийнятною ціною з доставкою по Україні. Наші консультанти допоможуть зробити вибір з урахуванням всіх ваших уподобань і фізіологічних особливостей.

Фильтры
Сортировка
×