Показывать:
Сортировать по:

Clear - це провідний бренд шампунів від лупи Unilever. З моменту свого першого запуску в 1972 році в Азії рецептура Clear постійно розвивалася завдяки інтенсивним дослідженням і клінічним випробуванням, що проводяться вченими з Інституту Clear Paris. Завдяки постійній увазі до передових технологій, Clear вважається провідним у світі шампунем для догляду за шкірою голови.

Клінічні дослідження показують, що лупа та інші проблеми зі шкірою голови, такі як сухість, виникають глибоко під шкірою голови. Змивання видимих лусочок на поверхні мало допомагає усунути першопричину, а саме слабкий і пошкоджений бар'єр шкіри голови. Таким чином, лупа повертається.

Експерти Clear розуміють, що шкіра голови - це шкіра. Тому CLEAR уклала партнерські відносини з провідними дерматологами світу з Міжнародної академії дерматології (IACD), щоб запропонувати своїм споживачам технологію поживних речовин для шкіри голови - NEW CLEAR з Nutrium 10.

Nutrium 10 розроблений для чоловіків як Pro Nutrium 10, а для жінок як Nutrium 10. Поєднуючи в собі переваги провітамінів, мінералів і соняшникової олії, Nutrium 10 лікує лупу біля коріння: живить шкіру, усуваючи лусочки, усуває сухість і відновлює бар'єр шкіри голови, щоб посилити її природний опір.

На створення найефективнішого шампуню проти лупи пішли роки, і це частина місії CLEAR. Ця технологія не тільки поліпшить здоров'я шкіри голови, а й спростить життя людей, які страждають на лупу.

Фильтры
Сортировка
×