Показывать:
Сортировать по:

Що таке тонер/тонік для обличчя?

Тонік для обличчя - це рідина що швидко поглинається, та допомагає видалити надлишки бруду, сліди масла і макіяжу, виправити й збалансувати рН вашої шкіри, а також допомагає контролювати появу акне. Тонік допомагає видалити поверхневі омертвілі клітини шкіри, очистити і закрити пори, що особливо корисно для схильної до акне шкіри.

Що таке тонер?

Тонер - це рідина, яка призначена для видалення залишків макіяжу, ороговілих частинок, бруду, шкірного масла і бактерій після очищення шкіри засобом для вмивання.

Переваги тонера

Однією з переваг тонера є те, що він може зменшити і очистити ваші пори. Він також врівноважує рівень pH, відновлюючи кислотний баланс, за рахунок чого шкіра очищається і краще вбирає вологу та інші корисні інгредієнти з сироваток і кремів, що застосовуються після тонізації. Ви можете знайти тоніки з різними формулами, що створені спеціально для вашого типу шкіри.

Для жирної шкіри вибирайте тонер, який має антибактеріальні та відлущувальні властивості, допомагаючи поглинати надлишки масла, видаляти відмерлі клітини шкіри і запобігати висипанням.

Якщо у вас чутлива або суха шкіра шукайте безалкогольні зволожуючі тоніки з інгредієнтами в складі, які можуть заспокоїти і зволожити шкіру.

Коли і як використовувати тонер?

Тонер застосовується після очищення - вдень або вночі, або 2 рази в день. Найкраще використовувати його, коли шкіра ще трохи волога, так засіб буде краще вбиратися. Традиційно тонер наносять на ватний диск і протирають їм шкіру, але деякі люди люблять наносити цей засіб як сироватку, такий спосіб теж працює.

Фильтры
Сортировка
×