Показывать:
Сортировать по:

Деякі дівчата люблять блискучі і глянцеві губи, а блиск - їх кращий друг! Але якщо перестаратися з блиском для губ, він може дати липкий ефект. Ми розповімо вам, як ефективно використовувати блиск, щоб отримати красиві, пухкі губи.

Яким може бути блиск для губ

Купівля блиску, це не найскладніший вибір при покупці косметики, але є деякі речі, які вам потрібно буде враховувати, щоб ваш блиск для губ робив все те, що ви очікуєте від нього.

Блиск для губ має три основні функції, а саме: додати блиску, додати мокрого ефекту і в деяких випадках, додати тільки колір. Блиск для губ можна використовувати замість помади. Подумайте, який ефект ви хочете від нього. Можливо, аромат - це ваша головна причина у використанні цього декоративного продукту. У деяких випадках ви можете об'єднати всі ці фактори. Знаючи, чого ви очікуєте від блиску для губ, ви можете починати вибирати свій.

Виберете правильний для вас відтінок

Блиски більш прозорі ніж губні помади, через це ви отримуєте великий вибір, з точки зору пошуку відтінків, які доповнюють ваш тон шкіри. На жаль, не всі відтінки блиску для губ виглядають чудово з кожним підтоном. Немає сенсу купувати колір, який відмінно виглядає, як блиск для губ, але ви не наважитесь носити його на губах. Якщо у вас дуже бліда шкіра, дотримуйтеся рожевих відтінків. Якщо ваш колір обличчя має оливковий пігмент, спробуйте більш теплі і земляні відтінки. Для дівчат з засмаглою або карамельною шкірою, ягідні та шоколадні кольори будуть просто ідеальним вибором.

Вибір типу аплікатора

Світ блисків для губ дуже великий. Якщо ви плануєте вкладати гроші в блиск, не думайте тільки про колір. Вам варто визначитися, який тип аплікатора підійде для вас. Це дуже важливий момент, який багато людей не беруть до уваги, а потім шкодують про покупку декоративного засобу.

Benice Beauty Industry представляє якісні блиски для губ, від різноманітних брендів. У косметичних лінійках ви зможете знайти блиск для губ, який ідеально підійде вам. Ціна і якість, а також великий вибір декоративної косметики виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити і купити декоративну брендову косметику, то вже скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати приголомшливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×