Показывать:
Сортировать по:

Флюїди, емульсії та есенції вже завоювали важливу роль в косметичному світі, тим не менш, не всі зрозуміли, як, коли і чому їх потрібно використовувати.

Якщо починати з самих основ, ми можемо розглядати ці продукти як «підсилювачі» нашого повсякденного ритуалу догляду за шкірою. Ми розповімо вам про основні засоби «підсилювачі», допоможемо дізнатися про них і вибрати відповідний для вас.

Есенція

Есенції - це продукти, по консистенції нагадують тонери, але із зовсім іншою формулою. Нанесення есенції є першим етапом «фази лікування» шкіри, який необхідний після очищення. Після очищення, шкіра входить в незбалансований стан, і може відчувати себе сухий або стягнутої. Саме на цьому етапі вступає в дію есенція: вона нормалізує і врівноважує рівень вологи в шкірі завдяки її інтенсивнїй зволожуючій дії, і, крім того, готує шкіру перед нанесенням сироваток і продуктів, що застосовуються в подальшому догляді. Завдяки сильному зволоженню, такі продукти після есенції будуть набагато краще проникати в шкіру і давати сильніший ефект.

Емульсія

Емульсія легша, ніж крем або лосьйон, густіша, але менш концентрована, ніж сироватка. Цей засіб схожий на розбавлений легкий лосьйон для обличчя. Емульсії є ідеальним продуктом для людей з жирною або комбінованою шкірою, оскільки формула дозволяє добре зволожувати шкіру і дозволяє їй дихати. Однак емульсії призначені не тільки для певних типів шкіри. Якщо вашій шкірі потрібно більше вологи, сміливо використовуйте цей продукт. Фактично, емульсії ідеально підходять для додавання додаткового шару гідратації до вашої повсякденної рутини. Просто нанесіть засіб поверх крему для обличчя.

Флюїд

Флюїд для обличчя - легкий, найчастіше гелевий засіб для догляду за шкірою. Його особливістю є те, що склад практично не містить масел і має високий рівень проникності. Флюїд прекрасно підходить для використання в літній період, тому що не перевантажує шкіру, за рахунок легкості. Текстура флюїду стала настільки популярною по всьому світу, що створюються засоби не тільки для зволоження обличчя, але й сонцезахисні з UVA / UVB фактором, а також з пігментом, що замінює тональний крем.

Фильтры
Сортировка
×