Показывать:
Сортировать по:

Як правильно змивати водостійку туш, не пошкоджуючи вії?

Стійка формула туші потребує особливої змивки. Засоби для зняття водостійкого макіяжу зазвичай мають масляну основу, оскільки водна основа, буде практично марна для водостійкої туші! Застосування засобу для так само важливо, як і сама формула. Не тягніть вії та не протирайте повіки і вії змоченим ватним диском. Дозвольте продукту осісти на віях і подіяти, потім акуратно протріть туш. Кращим способом буде прикласти змочений ватяний диск до вій і потримати близько 30-40 секунд.

Як часто варто оновлювати туш?

Бажано, кожні три місяці. Завдяки цьому формула буде виглядати свіжою, не будуть утворюватися грудочки, також через засихання засіб не буде обсипатися.

 

Що робить туш для вій?

Якби було опитування на найпопулярніший продукт для макіяжу, туш, швидше за все, буде очолювати цей список кожен раз. Це невід'ємна частина зовнішнього вигляду і макіяжу, починаючи від повсякденного і до вечірнього. Туш має низку переваг. Вона миттєво додає товщину, довжину і більш темний колір віям, що привертає увагу до очей, робить погляд більш виразними.  

Перш ніж робити макіяж, вам потрібно знайти туш, яка підходить для вас. Існує безліч варіантів, але також є визначальні чинники, які необхідно враховувати при виборі.

Колір

Є різні кольори туші, тому знайдіть ту, яка вам личить. Популярний варіант - чорний, так як туш в такому кольорі відкриває очі і робить їх яскравими. Однак, якщо у вас світле волосся, тоді коричнева туш зробить макіяж більш натуральним і непомітним.

Консистенція

Що саме ви хочете отримати від туші? Подовження? Об `єм? Розділення? Існує так багато різних варіантів, та є ймовірність, що ви можете заплутатися. Зупиніться на секунду, щоб подумати про те, що саме ви хочете, а потім вибирайте туш для досягнення потрібного ефекту.

Водостійкість

Ще один важливий визначальний фактор. Якщо ви живете в місті, де сильна вологість або постійні дощі, або навіть якщо ви просто шукаєте щось, що буде 100% триматися на очах весь день - тоді водостійка туш буде найкращим вибором для вас!  

Benice Beauty Industry представляє туш і декоративну косметику від брендів BOURJOIS, LUMENE, MAX FACTOR, RIMMEL і VIVIENNE SABO та інше. У косметичних лінійках цих брендів, ви зможете знайти туш яка допоможе зробити ваші вії саме такими, як ви бажаєте. Ціна і якість декоративної косметики виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити і купити декоративну брендову косметику, то вже скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати приголомшливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×