Показати:
Сортувати за:

Що робить туш для вій?

Якби було опитування на найпопулярніший продукт для макіяжу, туш, швидше за все, буде очолювати цей список кожен раз. Це невід'ємна частина зовнішнього вигляду і макіяжу, починаючи від повсякденного і до вечірнього. Туш має низку переваг. Вона миттєво додає товщину, довжину і більш темний колір віям, що привертає увагу до очей, робить погляд більш виразними.  

Перш ніж робити макіяж, вам потрібно знайти туш, яка підходить для вас. Існує безліч варіантів, але також є визначальні чинники, які необхідно враховувати при виборі.

Колір

Є різні кольори туші, тому знайдіть ту, яка вам личить. Популярний варіант - чорний, так як туш в такому кольорі відкриває очі і робить їх яскравими. Однак, якщо у вас світле волосся, тоді коричнева туш зробить макіяж більш натуральним і непомітним.

Консистенція

Що саме ви хочете отримати від туші? Подовження? Об `єм? Розділення? Існує так багато різних варіантів, та є ймовірність, що ви можете заплутатися. Зупиніться на секунду, щоб подумати про те, що саме ви хочете, а потім вибирайте туш для досягнення потрібного ефекту.

Водостійкість

Ще один важливий визначальний фактор. Якщо ви живете в місті, де сильна вологість або постійні дощі, або навіть якщо ви просто шукаєте щось, що буде 100% триматися на очах весь день - тоді водостійка туш буде найкращим вибором для вас!  

Benice Beauty Industry представляє туш і декоративну косметику від брендів BOURJOIS, LUMENE, MAX FACTOR, RIMMEL і VIVIENNE SABO та інше. У косметичних лінійках цих брендів, ви зможете знайти туш яка допоможе зробити ваші вії саме такими, як ви бажаєте. Ціна і якість декоративної косметики виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити і купити декоративну брендову косметику, то вже скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати приголомшливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×