Доставка та оплата

Шановні клієнти!

Відправка замовлень здійснюється лише з понеділка по п'ятницю до 15ї ! Якщо ваше замовлення зроблене у п'ятницю після 15-ї - його відправлення можливе лише у наступний понеділок. Дякуємо за ваше розуміння

Доставка можлива двома варіантами:

- Адресна доставка кур'єром Нової Пошти по Києву;

- Доставка у відділення Нової Пошти.

ВАЖЛИВО!

Якщо ваше замовлення менше 149 грн - відправлення замовлень лише за повної оплати замовлення на сайті

Вартість доставки:

- До 499грн вартість доставки згідно тарифам перевізника Нової Пошти (також при оплаті при отриманні, варто враховувати комісію за переказ коштів, яку бере Нова Пошта - 20грн + 2% від суми)

БЕЗКОШТОВНО при замовленні від 499 грн. в не залежності від типу доставки!  (також при оплаті при отриманні, варто враховувати комісію за переказ коштів, яку бере Нова Пошта - 20грн + 2% від суми)


Доставка кур'єром по Києву

Доставку здійснюємо з понеділка по суботу з 9:00-21:00.

Всі замовлення, оформлені до 15:00, доставляються кур'єром на наступний день в зручні для Вас інтервали:

1. з 9:00-15:00

2. з 15:00-18:00

3. з 18:00 – 21:00

Замовлення, оформлені після 15:00 будуть доставлені через день від дати оформлення. Можна вказати зручний для Вас інтервал:

1. з 9:00-15:00

2. з 15:00-18:00

3. з 18:00 – 21:00 

Будь ласка, для своєчасного підтвердження доставки кур'єром, залишайтеся на зв'язку за контактним номером телефону.

 

Доставка у відділення Нової Пошти по Україні.

Цей вид доставки працює тільки в тих населених пунктах, де є відділення Нової Пошти. Перевірити це можна при оформленні замовлення на нашому сайті, вибравши свій регіон. Всі замовлення, оформлені до 15:00 - передаємо на склад Нової Пошти для відправлення у той же день. Якщо замовлення оформлене після 15:00 - на наступний робочий день. Доставка в відділення, зазвичай складає не більше 3-х робочих днів.


Оплата

Оплата при доставці у відділення Нової Пошти

Ви можете оплатити своє замовлення за допомогою карт VISA / Mastercard при оформленні замовлення або готівкою у відділенні Нової Пошти. 


Оплата при доставці кур'єром

Ви можете оплатити своє замовлення за допомогою карт VISA / Mastercard при оформленні замовлення або готівкою кур'єру при доставці. Якщо доставлений товар не відповідає ваше замовлення, кур'єр за вашим бажанням, забере товар і поверне Вам гроші. Завжди ваші, команда B-Team!

Перед доставкою наші менеджери обов'язково з'ясують з Вами всі деталі замовлення, а наш кур'єр перед доставкою подзвонить Вам!