Показывать:
Сортировать по:

Підводка для очей може допомогти зробити ваші очі виразними, великими і змінити їх форму. Навіть якщо ви ніколи не застосовували в макіяжі підводку для очей, все, що вам необхідно, це вибрати зручний продукт і невелика практика, щоб зробити ідеальні стрілки!

Буває кілька видів підводок

Фломастер

Існує багато різних типів аплікаторів підводок у вигляді фломастера. Всі ці аплікатори дуже зручні для тих, хто тільки починає користуватися рідкою підводкою. Такі підводки мають накінечник, що нагадує тонкий маркер, він ідеально підходить для новачків, які все ще вчаться удосконалювати свої навички. Цей засіб забезпечує відмінну графічність стрілки, з такою підводкою легко варіювати товщину і експериментувати. Але вони, як правило, швидше висихають через їх формулу і пакування.

Рідка підводка

Зазвичай така підводка представлена в маленькій баночці, що містить близько 2,5 мл продукту, з кришечкою зверху, на якій є пензлик. Рідка підводка для очей відмінно підходить для створення точних і тонких ліній. За допомогою тонкої кисті, ми можемо отримати дійсно тонкі лінії, які здатні підкреслити лінію зростання вій, і не зроблять макіяж сильно яскравим і помітним.

Benice Beauty Industry представляє якісні підводки для очей від різноманітних брендів. У косметичних лінійках ви зможете знайти підводки різних кольорів і типів. Ціна і якість, а також великий вибір декоративної косметики виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити і купити декоративну брендову косметику, то вже скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати приголомшливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×