Показывать:
Сортировать по:

Догляд за губами дуже важливий, але багато хто нехтує цим кроком, обходячись лише стандартним бальзамом. Ви точно знаєте як очищати та зволожувати обличчя або доглядати за волоссям, але чи робите ви щоденний догляд за губами?

Для того щоб виконувати повноцінний догляд за губами, не потрібно багато засобів. Ви зможете знайти все найнеобхідніше в нашому магазині Benice!

Маска для губ

Маска для губ в основному використовується для відновлення і зволоження губ. Вона наноситься на губи так само, як і маска для обличчя. Існують різні варіанти масок для губ. Деякі призначені для нанесення перед сном, щоб за ніч губи стали більш пухкими та гладкими. Багато масок зроблено з гідрогелю та містять сироватку.

Cкраб для губ

Скраб для губ є ключовим засобом при видаленні ороговілої, омертвілої шкіри і допомагає вашим губам набагато краще вбирати корисні компоненти бальзаму і масок. Відлущування скрабом для губ корисно для пом'якшення і розгладження губ перед нанесенням помади або коли вони сухі і лущаться від холодного вітру або тривалого перебування на сонці. Не використовуйте їх, якщо на ваших губах є відкриті порізи або інші пошкодження.

Фильтры
Сортировка
×